Ocena kierowcy - Ford Galaxy III Van Facelifting

Sebastian, 3 lata temu
Silnik 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
Rok produkcji 2012
Ford Galaxy III Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW od 2010 - Oceń swoje auto
Zawieszenie
Oceniam auto na 5 z małym minusem za ogrzewanie a szczególnie za elektryczne grzanie przedniej szyby ale to tylko dokuczliwe zimą. W starszym modelu jaki posiadałem 5lat mk2 szyba potrafiła roztopić lód w 2minuty tu brakuje jej mocy. Reszta jest naprawdę super. Rodzina 5osobowa i pies Super auto rodzinne Polecam bardzo szukałem odpowiedniego modelu przez pół roku. Polecam auta z salon polska z historia serwisowa. Dobre i zadbane modele sprzedają się w jeden dzień. Mój model znalazłem na OLX rano a popołudniem go kupiłem. Klient nie był zdziwiony auto mega zadbane nie narzekał serwis pierwszy właściciel auto w firmie użytkowane przez dyrektora wiec warto czasami podnieś budżet by trafić w 10.
Oszczędny troszkę mało mocy w dolnym momencie przyspieszenia ale to jest VAN więc ok. Oszczędny i cichy polecam
Hamulce klocki wytrzymują ok 2lat ale dużo Jeżdżę po mieście i trasa więc ok.
Żadnych awary. Przegląd z olejami i wszystkim filtrami co 15tyś. Producent zaleca olej co 20tyś a filtry co dłuższy przebieg. Generalnie warto wymieniać filtry co przegląd kosztuje to może 150zł więcej ale pozwoli to na lepszą pracę silnika i przedłuży żywotność podzespołów silnika.

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW [l/100km]

6,8