Ocena kierowcy - Ford Galaxy IV Van

PIOTR, 5 lat temu
Silnik 2.0 TDCi 180KM 132kW
Rok produkcji 2016
Ford Galaxy IV Van 2.0 TDCi 180KM 132kW 2015-2018 - Oceń swoje auto
Dla mnie super samochód,myślę że dla rodziny 2+2 to idealne rozwiązanie. Jest bardzo przestronny,bagażnik mógłby być troszeczkę głębszy ale z racji tego że to wersja siedmio osobowa widoczne tak musi być Zawieszenie bajka.
Ok ale czasem dużo pali jak tęperatura na zewnątrz spada , czasem też zauważyłem że długo kręci rano...Poza tym super, na dwójce potrafi zerwać przyczepność a to nie jest lekki samochód. Jak dla mnie silnik jest w miarę elastyczny.
Jak zwykle rewelacja,wcześniej c max i też zero problemów Nic nie sprawia kłopotów,biegi wchodzą płynnie i precyzyjnie
Jak zwykle w każdym Fordzie idealne choć ten samochód jest troszeczkę wyższy od mojego wcześniejszego C maxa i tu już nie ma takiej frajdy z jazdy po ostrych zakrętach,już trzeba troszeczkę zwalniać. Po prostu czuć tą masę tego auta .Poza tym super
Ok jak w każdym większym vanie
Widoczność tej kategorii pojazdu jest super trochę szerokie przednie słupki , jest kamera tylna więc z tyłu baja jak dla mojej żony która boi się jeździć dużym samochodem. Lusterka ok mały martwy punkt po bokach też nie ma się do czego przyczepić.
Cóż mogę powiedzieć...To duży samochód jak dla mnie wystarczająco.
Ogrzewanie w miarę szybko zaczyna nagrzewać ,ale jak osiągnie zadaną tęperaturę trochę szaleje,zaczyna wiać zimne powietrze. Nie wiem trochę może mało precyzyjnie działa , myślę że to kwestia przyzwyczajenia...
Co do kwestii przestrzeni to jak dla mojej rodziny to kosmos nie ma do czego się przyczepić. Regulacji jest bardzo dużo , z tyłu wszystkie fotele,tył ,przód,oparcia się też regulują. Przód góra dół,odcinki lędzwiowe
Super jak ma diesla ale po wyżej 160 trochę głośno się robi.
Tanio nie jest ale tak jak wcześniej pisałem to nie jest mały samochód więc koszty też będą większe .
Jak za Forda trochę mógł być troszeczkę tańszy.
Brak .
Brak