Ocena kierowcy - Ford Thunderbird IV

greg.opole, 15 lat temu
Rok produkcji 1964
Ford Thunderbird IV 6.4 315KM 232kW 1964-1966 - Oceń swoje auto
Silnik : silnik v8 304km przy 4600 jest silnik nisko obrotowy przez to są tak długowieczne podobnoć można na nich przejechać do 1000000 km
silnik v8 charakterystyka pracy można określić jednym słowem rzeźnia zakażdym razem jak odpalam silnik przechodzą mnie ciarki :)
skrzynia automat 3 biegowy mistrzostwo świata płyniie przechodzi w nastepne biegi
ford ten posiada z tyłu resory piórowe jak i amortyzatory komfort jazdy niesamowity idealny do lansowania sie , powymianie drążków skretnych i stabilizatorów auto trzyma się drogi
widoczność jest dobra przy otwartym dachu przy zamknietym ta widoczność już spada jeżeli chodzi o widok do tyłu jeżeli chodzi o przód potęzna przednia szyba pozwala nam na dobrą widoczność
ford thunderbird 1964r jest tak zwanym muscle car jest potężny ma 5,12mb długości waży powyżej 2 ton tu nie mam mowy o ergonomi
jest
w tak dużym aucie zadbano o wygode i przestrzen dla kierowcy jak i pasażerów jest to 4 miejscowy rodster
brak wyciszenia i to jest cały urok tego auta
na dzień dzisiejszy auto pali 25litrów na 100km jestem w trakcie regulacji gaznika
auto kolekcjonerskie unikat na rynku polskim bezcenne jakość lata 60 ameryki mistrzostwo świata

Pb - zużycie paliwa dla silnika 6.4 315KM 232kW [l/100km]

25,0