Ocena kierowcy - Honda Stream

Silnik 1.7 i 125KM 92kW
Rok produkcji 2001
Honda Stream 1.7 i 125KM 92kW 2001-2007 - Oceń swoje auto
POLECAM TEN SAMOCHÓD.
Silnik rewelacja,dobrze przyśpiesza,bardzo elastyczny.Mógł by być mocniejszy ale już się nauczyłem do tej mocy.
W mojej Hondzie masełko nie wspominając drążka biegów tak super umiejscowione.
Doskonale trzyma się drogi.
Dobra widoczność do przodu z cofaniem żadnego nie ma problemu,dodatkowo mam czujniki cofania.
Wszystko pod ręką i w zasięgu,tak jak by auto było robione specjalnie pod każdego klienta.
Bardzo dobre nawiewy,szczególnie dodatkowy nawiew na przednią szybę w parę sekund para znika.Klima pięknie działa a ciepełko daje jeszcze lepiej.
No tu trochę pomarudzę.Ja za kierownicą doskonale mam 182cm.Pasażer obok nóg sobie nie wy prości ,drugi rząd jest dobry ale tylko do dwóch pasażerów,a trzeci rząd to tylko do dzieci.Ten trzeci rząd zlikwidowałem jest na czterech śrubach i autko mniej pali.
Do 140 jest bardzo dobrze,powyżej 140 do wytrzymania.
Autko jest dość masywne,ale tak jestem miło zaskoczony miasto 9 l,a trasa 7-8 l nie przekraczając 130.W Niemczech na austradzie przy prędkośći 140-160 10l to i tak myślę nie żle.
Honda Stream jest samochodem w zakupie drogim,ale bezawaryjnym.Ale rocznik 2001 do 2003 można kupić od 3000 do 4500euro.
A co to takiego.
Przebieg 131tys.Zero usterek.Auta kupuje zawsze w Niemczech z gwarancją -broń boże nie u handlarza (handlarz nie da gwarancji)i mam spokój zawsze dwa trzy lata.Wiadomo paliwko trzeba lać olej wymienić.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.7 i 125KM 92kW [l/100km]

7,6