Ocena kierowcy - Kia Carnival I

guss@go2.pl, 14 lat temu
Silnik 2.5 i V6 24V 165KM 121kW
Rok produkcji 2000
Kia Carnival I 2.5 i V6 24V 165KM 121kW 1999-2002 - Oceń swoje auto
Inne : Ogromne auto w środku i z zewnątrz ładnie wygląda nie jak karawan.
Silnik : Uszczelki pod głowicą
Układ elektryczny : Brudny przepływomierz
Fantastyczne auto. Zanjomi jak kupiłem to mówili \"co ty kupiłeś człowieku to szmelc\" a teraz mają to samo i chwalą. NIe kupujcie tych z salonu w Polsce i ropniaków. Na Polskę szy 2 kategori.
Mam trochę wątpliwości jeśli chodzi o sterowanie zapłonem, ale może to przepływomierz.
Automa. Na 4 biegu na gazie przyszarpuje i na bęzynie jakby trochę przerywa, na gazie to zła mieszanka a na bęzynie może przepływomierz.
Trochę dziewne wrażenie przy dużych szypkościach na polskich dziurach, ale na \"stole to klasa\"
Jak to wan, wspaniała widoczność na bocznych lusterkach, wzasadzie wsteczne niepotrzebne :)
Można chodzić po samochodzie, wszystko w pobliżu.
Szybko grzeje, nie zawsze radzi sobie z parowaniem szyb. Bardzo słabe nawiewy bocznych szyb.
Bajka,lepiej niż w autobusie super konfort i te rozkładane fotele.
Bardzo cicho.
No super to to nie jest ale na mieście z pełnym obciązenie 7os. na klimie 14 - 14,5, na trasie w 2 osoby to i 10,5 - oczywiście mówimy o LPG
Nieska cena, części też nie aż takie drogie , dużo na allegro, a autobus i to wypasiony na własność. Nigdy nie naprawiajcie w serwisach KIA nie mają o ty pojęcia a pieniądze chcą ogromne. W toruniu do wymiany świec chcieli mi rozbierać kolektor ssący, przepustnicę (koszt 750 zł) a mechanik \"domowy\" wymienił za 40 zł i nic nie popsół
NIc się nie psuje , n o może niektóre żaróweczki przycisków padły.
Raz wymiana uszczelek pod głowicami, ale poprzednik jeżdził na wodzie i trochę przeżarło, trochę nawalczyłem zanim znalazłem że przepływomierz budny (falowanie wolnych obrotów, gaśnięcie) po wyczyszczeniu benzynką wróciło do normy.

LPG - zużycie paliwa dla silnika 2.5 i V6 24V 165KM 121kW [l/100km]

11,8