Ocena kierowcy - Kia Carnival I

stagm@poczta.onet.pl, 15 lat temu
Silnik 2.9 CRDi 144KM 106kW
Rok produkcji 2003
Kia Carnival I 2.9 CRDi 144KM 106kW 2001-2006 - Oceń swoje auto
Fajne auto, chociaż ciężko znaleść dobry egzemplaż. Ja szukałem 4 miesiące i znalazłem. Najgorsze są sprowadzane z zachodu przez handlarzy. Kupują wyeksploatowane samochody, naprawiają albo symujują naprawę i szukają frajera, który to kupi. Przed tą KIA którą jeżdzę byłem u mechanikia z inną. Wstępny koszt napraw to 7 tysięcy, aniby serwisowana i zadbana.
Fajnie pracuje, dobrze wchodzi na obroty mi się podoba
Skrzynia to chyba największy mankament. W porównaniu do \"Misia\" to przepaść. Biegi wchodza ciężko ale da sie przyzwyczaić. Kia jest samochodem mojej żony i ona nie nażeka. (jeździla poprzednio Citroenem Saxo)
Nie mam zarzutów.
Widać wszystko i wszędzie, chociaż przy zmianie pasa z lewego na prawy w lusterku nie zawsze widać pojazd na twojej wysokości. (jest to jednak inny samochód a jam mam przyzwyczajenia z Mitsubishi)
Nie ma nic falniejszego.
Powyrzej 130 km/h hałas zaczyna dokuczać, ale gdzie tak da się jeździć w naszym kraju.
Uważam że dobrze, bo jednak to przeszło dwie tony
Kupiłem 3 miesiace temu i przejechałem 16 tys. Jak miałem go 2 tygodnie to pojechałem do Chorwacji. Gdańsk-Dubrownik-Gdańsk i poza tankowaniem i przepaloną żarówką to nic. Oczywiście pewnie jest tak że jak trafisz samochód \"dobity\" to tak masz.
Jak wyżej.

On - zużycie paliwa dla silnika 2.9 CRDi 144KM 106kW [l/100km]