Ocena kierowcy - Kia Optima II Kombi

jables, 6 lat temu
Silnik 2.0 T-GDI 245KM 180kW
Rok produkcji 2017
Kia Optima II Kombi 2.0 T-GDI 245KM 180kW 2016-2018 - Oceń swoje auto
Karoseria : niecodzienny wygląd, bardziej mi się to auto podoba od Passata czy superba których pełno na naszych drogach.
Witam, posiadam samochód od maja tego roku. Narazie sprawdza się bardzo dobrze jako rodzinne kombi. W porównaniu z poprzednią kia sportage bardzo duży przeskok.
Dobrze się zbiera, mocy nie brakuje, w trasie nie ma problemu z wyprzedzaniem. Irytuje trochę dźwięk z głośników przy dodawaniu gazu ale pomału się z tym oswajam. Na codzień jeżdżę w trybie normal w sporcie czuć jak mocno podskakuje przez usztywnione zawieszenie.
Bardzo dobra nie mam zastrzeżeń. Nie jest to może dsg czy stronic ale naprawde daje rade.
Ogólnie dobrze się prowadzi i przy wyższych prędkościach bardzo stabilnie się zachowuje. ale do krętej jazdy po serpentynach górskich się nie nadaje, próbowałem;)
Bardzo wygodne fotele. Przydają sie wentylowane fotele, nawet nie wiedziałem że mogą tak umilić podroż. Widoczność dobra bardzo pomaga układ kamer 360 stopni. Ale parkowanie na ciasnych parkingach nie należy do przyjemnych, jest stosunkowo mało zwrotny
bez zastrzeżen. rewelacyjna inteligentna klapa bagażnika. zdecydowanie jedna z moich ulubionych funkcji
wentylacja ok zarówno klima jak i fotele. Ogrzewanie jeszcze nie wiem. ale napewno dobrze bo to benzyna
Bardzo dużo. tylko superb na ciut więcej.
Dobre. przy 200km/h da sie spokojnie rozmawiac
paliwo do pełna jakies 290zl pb 95. wystarcza na ok 550-600km. Mam ciężką nogę i jeżdżę szybko więc spalanie duże.
dobry. ok 160k pln ale full wyposażenia.
brak
brak