Ocena kierowcy - Kia Pride Hatchback

Silnik 1.3 i 64KM 47kW
Rok produkcji 1999
Okres użytkowania: ponad 6 lat
Kia Pride Hatchback 1.3 i 64KM 47kW 1996-2002 - Oceń swoje auto
ogólnie nie moge powiedzieć złego słowa na to autko jeszcze nigdy mnie nie zawiodło gdyby blacha była nieco lepsza to by było auto nie do zdarcia bo silnik jest świetny każdy pożądny mechanik to potwierdzi
silnik jest bardzo fajny mocny jak na takie autko a i w miare oszczędny
skrzynia średnia długie skoki szególnie z jedynki na dwójkę ale przyzwyczaiłem się do tego
przeciętne dla mnie zbyt miękkie a jazda po brukowych drogach przyprawia o mdłości zero tłumienia
po prostu doskonała z każdej strony
jak dla mnie jest doskonała
mogłoby być lepsze ogrzewanie zimą wszystko dookoła paruje a letnia wentylacja cóż najlepszym rozwiązaniem jest opószczenie okien bo gdy rury wentylacyjne nagrzeją się od słońca leci z nich ciepłe powietrze
auto robi wrażenie małego ale miejsca jest naprawde dużo skoleji bagażnik jest maławy
bardzo przeciętne
moja prajda jest bardzop ekonomiczna pali 6-6.5ltr/100 po mieście
teraz prajde z 99 kupi się za 5 tys bez problemu czy to dużo hm auto nie jest zbyt komfortowe trza się liczyć że blacha lada moment może polecieć paski klocki itp.będą do wymiany tłumik i tarcze też długo nie pociągną jeśli nie były wymieniane do tej pory ja jednak uważam że warto zajnwestować zamienników części jest bardzo dużo i są tanie należy pamiętać żeby nie wdać się w interesy z serwisem kia to straszni zdziercy za pasek rozrządu i napinacz chcieli 400zł ja to samo kupiłem w sklepie za 120zł
nic się praktycznie nie psuje
przez 7 lat tylko termostat się zepsół po za tym tylko wymiany eksploatacyjne robie(paski,klocki,oleje,filtry)

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.3 i 64KM 47kW [l/100km]

6,2