Ocena kierowcy - Kia Proceed Shooting Brake Facelifting

awojcieszczak, 11 miesięcy temu
Silnik 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Rok produkcji 2021
Kia Proceed Shooting Brake Facelifting 1.5 T-GDI 160KM 118kW 2021-2024 - Oceń swoje auto
Karoseria : piękna
Inne : słaba jakość montażu
no fajny ale entuzjazm towarzyszący przy zakupie troszkę spada ..na co dzień jeździłem i jeżdżę 10 letnim fokusem III którego tez mam od nowości i o którego dbam i generalnie w użytkowaniu nie czuję specjalnej różnicy na korzyść kijanki oczywiście pomijając systemy bezpieczeństwa i asystentów jazdy no i różnicy w spalaniu gdzie niby oszczędne 1.0 to spragniony smok w stosunku do 1,5 kia
mocny elastyczny generalnie wystarczy chociaż gdyby nie pierdzenie to wolał bym 204 koniki
w trybie normal przy nagłym przyspieszaniu z 160 na 190 potrafi wyhamować samochód ,nie przyspiesza a wręcz zwalnia nie wiem czy to wada czy tak ma być generalnie wyprzedzanie polecam tylko w trybie sport wtedy takie zjawisko nie występuje. a tak ogólnie to słyszałem że dwusprzęgłowa skrzynia to nie automat tylko coś tam coś tam
trochę gorszy niż w gt
cacy cacy cacy itd.
do tyłu lepiej nie mówić ...ale zawsze można włączyć tylna kamerkę
bez zarzutu
wystarczy
mam 173 cm wiec dla mnie kosmos a wyżsi niech się martwią
nadkola i podłoga oraz bagażnik...tam oszczędzano na wyciszeniu i przez to słychać szum i dudnienie nie od amortyzatorów bo te ładnie i cicho wybierają nierówności tylko od opon ...generalnie jest głośniej niż w innych samochodach podobnej klasy ale do przeżycia .
jeżdżąc bez klimy to poziom 5 literków na setę jest bez trudu osiągalny z klimą skacze do 6-8 a jak się popiętrala autostradą to i można na 10,5 wskoczyć ...ale to i tak nieźle biorą pod uwagę moc i moment, w fokusie trójce 1.0 na autostradzie 14 literków schodziło a auto dużo słabsze 125 do 160 koników
adekwatna cena od jakości i wyposażenia
auto 6000 przejechało a szklany dach skrzypi a i w desce się świerszczyk od czasu do czasu odezwie
na razie brak ale pewnie dlatego że nowe

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.5 T-GDI 160KM 118kW [l/100km]

6,9
10,8
Dziennik kosztów dla Kia Proceed Shooting Brake Facelifting 1.5 T-GDI 160KM 118kW
7,2
Kia Proceed Shooting Brake Facelifting