Oceny Kia Sportage V SUV 1.6 T-GDI HEV 230KM 169kW 2021-2024

Kia Sportage V SUV 1.6 T-GDI HEV 230KM 169kW 2021-2024 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Kia Sportage V SUV 1.6 T-GDI HEV 230KM 169kW 2021-2024

~Właściciel 007
SUV 1.6 T-GDI HEV 230KM 169kW
Ogólnie auto na 4. Porównanie 3 generacji w wersji M (2015r skrzynia MT) z 5-tą generacją HEV w wersji BL(bez dodatków). Auta z napędem na przód. Dla rodziny 3 osobowej(osoba 185cm) jest wystarczające. Wersja 3 generacji sprawdzała się dobrze w podróżach po 1k oraz w codziennym użytkowaniu, dlatego kolejny wybór padł na 5 generację po obejrzeniu wcześniej konkurencji. W mojej opini marka ma najlepszy stosunek ceny do jakości. Ogólny...
~Marek
SUV 1.6 T-GDI HEV 230KM 169kW
Bardzo dobre auto. To mój pierwszy koreańczyk i muszę przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczony. Samochód, w sumie kompletny. Wprawdzie uroda to kwestia gustu, ale auto jest dynamiczne, ekonomiczne, dobrze wyposażone i przyzwoicie wykonane. Przestronne zarówno z przodu jak i z tyłu. W bagażniku też ciasno nie jest. Po pół rocznym użytkowaniu mam tylko dwie uwagi. Pierwsza to plastikowe burty w bagażniku. Trzeba uważać żeby ich nie porysować...
~fire007
SUV 1.6 T-GDI HEV 230KM 169kW
Nowoczesny wygląd. Rewelacyjne adaptacyjne reflektory. Zbyt duże spalanie pomimo wersji hybrydowej. Kiepska skrzynia biegów. RAV 4 gorzej wygląda, ale taniej się nią jeździ, a do skrzyni CVT można się przyzwyczaić. Do Sportage nie można nawet dokupić wyposażenia, które miał mój 12 letni Peugeot 308. Pierwotne zauroczenie powoli mija i zaczynam widzieć minusy tego samochodu.
~Wiesław
SUV 1.6 T-GDI HEV 230KM 169kW
Długo się zastanawiałem nad zmianą KIA Sportage III na inny samochód. Po sprawdzeniu prawie wszystkich dostępnych marek, wróciłem do salonu KIA i jestem mega zadowolony. Na tle konkurencji KIA Biznes Line z pakietem AE+ i LTH Premium wypada rewalacyjnie.
~Przem
SUV 1.6 T-GDI HEV 230KM 169kW
Jestem pozytywnie zaskoczony samochodem, silnikiem, ergonomią i układem jezdnym. Samochód ma kilka drobnych niedociągnięć, które mam nadzieję zostaną poprawione przy okazji faceliftingu: głośna praca zawieszenia, brak obniżania lusterek na wstecznym, itp. Ale mimo wszystko auto i tak robi bardzo dobre wrażenie i uważam je za dobry zakup. W tej cenie nic lepszego nie da się kupić.
~Konrad
SUV 1.6 T-GDI HEV 230KM 169kW
Bardzo wygodne i oszczędne auto. Pomimo testowania większości marek ( Nissan,Cupra,Toyota ) wybór padł na KIA. Jak do tej pory nie żałuje.
Dziennik kosztów dla Kia Sportage V SUV 1.6 T-GDI HEV 230KM 169kW
6,8
~marcus55
SUV 1.6 T-GDI HEV 230KM 169kW
Super auto. Dynamiczne, przestronne, ładne, komfortowe, ze wszystkimi systemami bezpieczeństwa w wersji GTLine.
~Igor
SUV 1.6 T-GDI HEV 230KM 169kW
Auto w wersji max, za nie wielkie pieniądze w porównaniu do konkurencji z tego segmentu. Prowadzi się bardzo dobrze, spalanie akceptowalne, jestem zadowolony.
~Marek55
~Henryk
SUV 1.6 T-GDI HEV 230KM 169kW
automat 6 AT jest ok,może nie tak jedwabisty jak dsg ale przynajmniej idiotodporna. (Skrzynia biegów)
Kia Sportage V SUV