Ocena kierowcy - Kia Stinger Liftback

szkoda, że to auto sprzedaje, muszę z powodu inwestycji, wiem że jak będę miał znowu gotówkę, to sobie go kupię:), 5 lat temu
Silnik 3.3 T-GDi 370KM 272kW
Rok produkcji 2017
Kia Stinger Liftback 3.3 T-GDi 370KM 272kW 2017-2018 - Oceń swoje auto
Zawieszenie
Układ hamulcowy
Układ elektryczny
auto ogólnie prezentuje się ładnie, ma plusy i minusy w wyglądzie, słabo że dodali te atrapy na przedniej masce jako wyloty powietrza, mogli zrezygnować, albo zrobić prawdziwe, ogólnie auto śliczne
silnik chodzi ogólnie super, daje radę we wszystkim i się nie męczy, szkoda że to 3.3 V6 nie brzmi jak v6, Kia mogła nad tym popracować, jak go kupowałem to miałem do niego obawy, bo jest nowy i nie wiadomo jak się mógł sprawdzić, ale jest dobrze :)
skrzynia biegów chodzi super, dobrze dobiera na każdym trybie, a reaguje jak żadne auto, wcześniej miałem BMW 4 gran coupe, które miało wahania, w Kia nie da się do tego przyczepić
układ jezdny bardzo dobrze chodzi, ale jak jeździłem innymi w jeździe testowej to nie ukryje, konkurencja radzi sobie lepiej, a tak to nie ma się do czego przyczepić więcej
auto nie ma elementów plastikowych, nie mówiąc o tych atrapach, karoseria godne *****
widoczność jest dobra, jak na moje 1.84m wzrostu, ale mało będziemy korzystać z patrzenia w tył jak mamy kamery, czujniki itp
bardzo wygodne auto, z tyłu jest też wygodnie
szybko i doskonale chodzi, rewelacja:)
auto nie jest ciasne, nie jest rodzinne, moja żona jeździ rodzinnym, ja używam go jako w trasy, a nie lubię diesli, jak mamy jechać w 4 osoby to nikt nie mówi " mało miejsca" miejsca jest bardzo dużo jak na takie auto, nie jest to Hyundai Tucson jak ma żona. Na takiego liftbacka godne ***** Kia się skupiła głównie na kierowcy
dam *****, ponieważ nie jest to auto klasy premium, jest do wysoki segment D, bardzo dobrze jest, poza tym to auto jest na wyższych obrotach po 200 km/h
nie drogi nie tanio, w sam raz
jest to najtańsze V6 na rynku, które jest koreańskie, kraje azjatyckie nigdy nie miały super wykończenia, ale tutaj jest dobre, nie narzeka się na plastiki, które nie trzeszczą, wszystko pięknie
nie miałem więc dobrze
nie miałem więc dobrze, to oznacza że silnik w Kia jest dobry

Pb - zużycie paliwa dla silnika 3.3 T-GDi 370KM 272kW [l/100km]

16,6