Ocena kierowcy - Lancia Kappa Sedan

BAN, 18 lat temu
Silnik 2.0 LE 146KM 107kW
Rok produkcji 1995
Lancia Kappa Sedan 2.0 LE 146KM 107kW 1994-2001 - Oceń swoje auto
samochód mam od pól roku, jak go kipiłem to się w nim zakochałem, znajomi mówią że to włoch więc moga być problemy, ja odpowiadam że z każdym samochodem są problemy mniejsze lub większe. Każdy chwali co ma i mówi xle o tym czego nie ma bo gdzieś usłyszał od kogoś.
dobra kultura pracy cichy i elastyczny, oraz przyjemny dźwięk
ładna i płynna praca, czasem wydaje się że mógł by mieć 6 bieg
samochód świetnie trzyma się drogi, niestety na Polskich drochach czuć dziury ale na pozatym jest super
Małe problemy przy cofaniu, trochę słaba widoczność do tyłu, ale można się przyzwyczaić, duże gabaryty po przesiadce z małego samochodu na początku stanowią małe probelmy ale to też mija :D
wszystko pod ręką, mógł by byc lepszy podłokietnik w drzwiach kierowcy.
szybko się nagrzewa wentylacja działą bez problemu
bardzo dużo miejsca dla siedzących z przodu jak i z tyłu. pasażerowie z tyłu nie wbijają kolan w plecy siedzących z przodu
prawie nie słychac otoczenia zew. jak i silnika.
samochód jak na swoją masę pojemnośc oraz konstrukcję silnika nie jest aż tak paliworzerny
za stosunkowo niskie pieniądze można kupoić sobie naprawdę dobrą limuzynę z dobrym wyposażeniem. Części może faktycznie śa droższe od w porównaniu z innymi markami ale tych samochodów na naszychdrogach nie ma za wiele teraz powoli stają sie popularniejsze, bo ściągane są z zachodu. Ale jeśli ktoś patrzy na koszt części bo zakłada że auto będzi się psuć to musi kupić sobie golfa 1 lub fieste :D
samochód nie wymaga częstych napraw
samochód nie wymaga częstych napraw

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 LE 146KM 107kW [l/100km]

9,5