Lista ocen Audi A6 C5 Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW 1997-2001 (56)

~marecki
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Od dawna marzyłem o A6C5. Mogłem kupić dużo taniej i młodsze A4 jednak przy podobnych kosztach eksploatacji wolałem A6. Większy rozstaw kół, większa kabina, większy komfort a spalanie to samo ;) Za auto 2 lata temu wywaliłem prawie 22tys jednak zadbany egzemplarz musi kosztować. Nie żałuję wydanych pieniędzy bo auto jest klasą sama w sobie-wysoka jakoś wykonania, spasowanie elementów, komfort. Przy silniku 1.9tdi niskie koszty eksploatacji,...
~Dexter125p
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
To moje 7 Audi zaczynałem od 80tki B3 przez B4 następnie A4 B5 i B6 miałem i benzyniaki i diesle ostatnie przygody zakończyłem na a6 model przed ostatni to A6 c5 2,4 v6 benzyna nie sprzedał bym tego auta gdyby nie koszty tankowania więc odsprzedałem je tacie bo ma lżejsza nogę ode mnie i robi mniej kilometrów przesiadłem się na a6 C5 1.9 TDI i nie zamienię tego auta na żadne inne jest wygodne oszczędne tanie w eksploatacji, nie zawodne takie...
~zchrobot
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
auto godne polecenia stosunek ceny do jakości bardzo dobry już za 20-25tys mozemy miec autko w dobrej kondycji z rocznika 99-00
~kierowca:)
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
powiem tak ludzie gadają PANIE podwozie aluminiowe pewnie się psuje duży koszt itp itd ale jeśli nawet w końcu coś padnie to przy przebiegu 300tys to chyba nie powinienem mieć pretensji... a poza tym za to cenę można kupić inne nowsze ale czy warto????
~użytkownik od 5 lat :)
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Nie jest może zbyt cichy ale dynamik (po chipie 140KM i 320Nm) jest wystarczająca a spalanie śmiesznie niskie. Fiat Grande Punto 1,4 77KM pali więcej niż ta obszerna i ciężka limuzyna :) (Silnik)
~prezess
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
za 30 tys mozna juz kupic ladna A6, ja jestem bardzo zadowolony duzo miejsca bogate wyposazenie w standardzie ele. szyby lusterka fotele klima abs asr poduszki itd. auto prestizowe niezawodne swietnie wygladajace
~adam
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
polecam dusigroszą, poza eksploatacją nic nie trzeba wkładać, polecam 1.9TDI i manualną skrzynie - niezawodny sprzęt, robie rocznie 50 000tyś wiem co mówie!!!!
~sławek (slawoasia@wp.pl)
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
głośno-kiedy jest zimny, później wszystko jest ok. Wszystkie filtry ,olej, płyn regularnie wymieniać (ja to robię co 7-8 tyś) żadnych problemów z silnikiem. polecam oleje \"mobil 1\" lub \"castrol\" 10w/40 syntetyk lub półsyntetyk. Nigdy mineralny to zabójstwo dla turbiny w tych silnikach. . (Silnik)
~ceks@wp.pl
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Uwielbiam swoje auto Naprawdę komfortowo pokonuje sie duże odległości w komfortowych warunkach (dużo miejsca, klimatronic, dobre audio, niezłe przyśpieszenie)
Dziennik kosztów dla Audi A6 C5 Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
6,6
4,1
~olonokia
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Będę chwalił ten model, chociaż miałby się psuć co chwilę. Chwile spędzone za kółkiem i komfort jazdy uważam za rewelacyjne. Następne moje autko, to tylko A6.
Audi A6 C5 Sedan