Lista ocen Chevrolet Captiva I (38) - Ergonomia

Na liście zabraknie 69 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~conti3@gazeta.pl
SUV 2.0D 150KM 110kW
Bez sensu wyświetlacz wielofunkcyjny. Komputer pokazuje nie wiadomo co jeśli chodzi o średnie spalanie. Jakoś dziwnie zrobione oprogramowanie, ale to tylko badziewny gadżet. Radio ze zmieniarką fajne, ale wyświetlacz radia kompletnie, zupełnie i absolutnie nieczytelny w słoneczny dzień - nieporozumienie. Wycieraczki z kilkoma programami, które trudno po 3,5 roku rozgryźć - bez sensu. Poza tym rozmieszczenie innych rzeczy OK.
~Mazi
SUV 2.0D 150KM 110kW
Materiały wykończeniowe bardzo dobrze spasowane, miło się obsługuje ten samochód. Za cienkie koło kierownicy to minus i system obsługi radia niezbyt fortunnie zamontowany (powinni się uczyć od Renault), brak możliwości montażu seryjnej nawigacji zamiast tego czarnego schowka pod panelem ciekłokrystalicznym.
~tcpoland@poczta.wp.pl
SUV 2.0D 150KM 110kW
Faktem jest że przy słonecznej pogodzie panel radia słabo widoczny. Ilość schowków super. Miejsce na kartę parkingową wydawało mi się fanaberia ale po jeżdżeniu płatnymi autostradami we Włoszech super przydatne jak również schowek na monety na opłaty.
~lasso
SUV 2.0D 150KM 110kW
jest wiele samochodów, co mają wygodniejsze fotele i kanapy z tyłu, ale miejsca nie brakuje, włączniki spryskiwania reflektorów i składania lusterek pewnie umieściłbym w innych miejscach, ale może się czepiam, reszta tam gdzie się spodziewamy
~Paweł po 40 - tce
SUV 2.0D 150KM 110kW
Wszystko pod ręką czyli radio w kierownicy , tempomat również i łatwy w obsłudze , miejsce na kubki schowki na monety, karty itp. kieszeń wąska w drzwiach i duży podwójny schowek w podłokietniku a na okulary pod sufitem .
~Rysio
SUV 3.2L 230KM 169kW
Kierownica regulowana w 2 płasczyznach fotel kierowcy elektrycznie ustawiany. Przed zakupem czytalem ze nie ma trzymania na boki ja tego nie zauwazylem ale moze to kwestia masy kierowcy :)
~Robert
SUV 2.0D 150KM 110kW
funkcje składania lusterek i spryskiwania lamp zbyt blisko siebie. Brakuje mi wygodnego miejsca na telefon komórkowy i funkcji bluetooth ( w wyższych wersjach Antary to standard - pewnie za bardzo się czepiam)
~Robert
SUV 2.0D 150KM 110kW
Wszystko pod reką, mam pierwszą wersje, a gdy oglądałem kolejne, są lepsze, owszem, stylistyka odstaje od nawet starszych modeli VW, Audi czy landryny, ale inna jest też cena.
~Kluczyk
SUV 2.0D 150KM 110kW
No cóż, są lepsze auta pomimo starszej generacji, ale w tej klasie cenowej jest najlepszy, trochę trudności w obsłudze centralnej części konsoli w dolnej części
~Sławek
SUV 2.0D 127KM 93kW
Przy konfiguracji na 7 biorąc pod uwagę że to nie Van to bardzo dobrze. Od lat użytkuję tylko auta 6 i więcej miejsc.