Dodaj swoją ocenę

Dacia Logan I MCV - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Dacia Logan I MCV

~WhiteDragon
Dacia Logan I
Nie żałuję zakupu - auto jeździ płynnie i przewidywalnie, jest wszystko co trzeba i bez wodotrysków.
~lis
Dacia Logan I
Auto tanie, to i czego się tu spodziewać, ma spełniać rolę funkcjonalnego i to robi
~ m.jaeckel@interia.pl
MCV 1.6 105KM 77kW
Dacia Logan I
Wiele juz na ten temat pisano.Ja mam bardzo pozytywne zdanie o Daci. Jest to nasz kolejny samochod i polubilismy go odrazu.Mozna Dacie Logan MCV uzywac jako malego kampingu.Po zdemontowaniu tylnych siedzen(dziecinnie proste)uzyskujemy przestrzen do spania.Do tego bagaznik na dach,lub na tylny chak (poj.300dm) i mamy juz fajny wlasny kamping!!!Wyprobowane!!!
~Dl
Dacia Logan I
Bardzo dobre auto za niewielką cenę. W rodzinie jest od nowości(2007), ja go odziedziczyłem jako pierwszy samochód. Jeżdżę od 4 miesięcy, do tej pory(od nowości) nie psuło się prawie nic, autko wymagało tylko książkowych wymian elementów eksploatacyjnych. Przez te moje 4 miesiące jazdy czyszczenia wymagał zawór biegu jałowego bodajże - zdarzało się, że po wciśnięciu sprzęgła bądź na luzie obroty skakały nagle do 2tys.
~gorolik
Dacia Logan I
Auto oceniam na dobry, jest przestronne wysokie, ma dobrą widoczność, 7 miejsc łatwy dostęp do bagaznik, który po złożeniu siedzeń jest mega
~Zibi
Dacia Logan I
Auto świetne dla firm,bezkonkurencyjne pod wzgledem pojemnosci bagaznika 700l !!!!Bardzo dobre na wyjazdy poza miasto z rodziną .Oczywiscie są też minusy ale za tą cenę czego tu wymagać
~Manusart
MCV 1.6 105KM 77kW
Dacia Logan I
Duże funkcjonalne auto, dające trochę przyjemności z jazdy. Bagażnik 700 litrów, gwarancja 3 lata, obniżone koszty przeglądów. Mi się stylistyka podoba, ale to rzecz gustu. Jedzie się po prostu wygodnie bez luksusów. Bardzo pozytywne zaskoczenie, co te auto oferuje. Z zewnątrz tego nie widać, ale w środku można się dobrze poczuć. Plastiki są jakości podobnej do tych w autach segmentu A+ i dostawczych.
~wosiu160@wp.pl
Dacia Logan I
Uważam że całkiem dobrze się spisuke. Każde auto ma jakieś usterki przeważnie. Noi cena.

Dziennik kosztów dla Dacia Logan I MCV

2,3
~naiwny
Dacia Logan I
oprócz przestrzeni w aucie nie ma tam nic szczególnego, badziew i tyle, psujący się na każdym kroku, a Renault Polska ma to w du... Nie kupujcie tego badziewia bo szkoda kasy, lepiej ulokujcie kase w jakieś chińskie auto będzie miało lepszą jakość
~GrzesiekW
MCV 1.6 MPI LPG 84KM 62kW
Dacia Logan I
Jestem pierwszym właścicielem tego samochodu. Nie jeżdżę wiele, auto kupione w styczniu 2013 r. ma obecnie niecałe 50 tys. km. Mały przebieg może wynikać z tego, że mam blisko do pracy, ale jeżdżę prawie codziennie w każdych warunkach. Miał to być samochód duży, uniwersalny i oszczędny w eksploatacji i naprawach, dla rodziny i na dalekie wakacyjne wypady. Sprawdził się doskonale. W razie potrzeby autko przewiezie 7 osobową rodzinę lub po...
Dacia Logan I MCV

AUTOCENTRUM.PL S.A.