Lista ocen Fiat Bravo II (472) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 169 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzyś
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 105KM 77kW
Skrzynia biegów dobra pomimo, ze to 6 biegów i można by rzec że trzeba się "namiąchać" to powiem, że wcale nie jest tak źle choć przy wyprzedzaniu czasami muszę zmienić bieg.
~remo29
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
Na zimnym silniku jedynka strasznie \"gumowata\" - wchodzi jak w Polonezie. Po rozgrzaniu problemów nie stwierdzono. Żadnego haczenia, wyskakiwania itp. Działa bez zarzutu.
~MKK
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 105KM 77kW
co do skrzyni jest cicha tylko problem jest z wybieraniem biegów które jak jest zimno bardzo ciężko wchodzą zmieniłem olej posmarowałem linki, jest lepiej ale do perfekcji daleko
~slawo09
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
6 biegów, w sam raz, nic dodac nic ujac. Na 6 jadac z pracy nie przekraczajac 70 spalanie waha sie wokół 4-5 litrów. Dosc elastyczna (redukcja do 3 i lewy pas;)
~daro
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
czytałem na forach, że niektórzy użytkownicy mają problem z biegiem wstecznym; u mnie na razie wszystko jest OK; biegi wchodzą z wyczuwalnym lekkim \"oporem\", ale szybko i dokładnie
~renardos@vp.pl
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
Skrzynia biegów to jakaś porażka. Odkupili pewnie licencje od FSO bo po Polonezie już takiego wkleszczjbiega nie spotkałem. Ewidentnie brakuje 6 a i wsteczny bywa tylko okazyjnie.
~zd
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
typowa fiatowska skrzynia. Dosyc ciezko wchodzi I bieg. Niezbyt dobrze dobrane I i II bieg co powoduje, ze samochod wykorzystuje swoja moc i Nm na III i wyzszych biegac.
~Piono
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 150KM 110kW
Skrzynka bez zastrzeżeń!!Biegi wchodzą idealnie!!Świetny 6 bieg!!Na autostradzie 230km/h.i jeszcze by poszedł...:P. Niesamowita frajda przy wyprzedzaniu.bez redukowań i nerwów!
~GNOM
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 150KM 110kW
Brak zastrzeżeń. Biegi wchodzą bardzo precyzyjnie (z lekkim zapadnięciem, co mi się bardzo podoba). Brak jakiegokolwiek "haczenia". Na trasie bardzo pomocna 6-ka.
Dziennik kosztów dla Fiat Bravo II
5,8
8,3
9,3
~Stefan Niesiołowski
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
Gdyby nie fakt ze wsteczny mi haczy podczas wrzucania to bylaby ocena na 5 a tak daje 4 bo zaczyna mnie wku...wiac ten wsteczny. Biegi do przodu bez zastrzezen, miekko i precyzyjnie.