Lista ocen Fiat Bravo II (472) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 169 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Morro
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 150KM 110kW
Synchronizacja ok w góre. Przy redukcji z 5 i z 6 ki trzeba przyzwyczaic sie do precyzyjnego wybierania połozenia gałki zeby wrzucić to co sie chce a nie 3 ke
~wowo
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 150KM 110kW
Nie wiem czemu 150 konna wersja ma 6 biegowa skrzynie biegow. przy takiej mocy silnika i momencie obrotowym wystarczylaby 5-cio biegowa. biegi wchodza lekko i precyzyjnie
~Michal_n
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
Wadą jest brak szóstego biegu. Czuć wyraźny opór podczas zmiany biegu. Przejechane 200 000 na orginalnym sprzęgle i brak większych obiawów zużycia.
~Krolowakos
Hatchback 5d 1.4 i 16V MPI 90KM 66kW
Niestety uległa zniszczeniu. Powstała w niej dziura o średnicy ok. 2 cm. Nie nadawała się do regeneracji. Kupno używanej kosztowało mnie 3 tys.
~Antoni P.
Hatchback 5d Seria 2 1.4 16V 90KM 66kW
Mam na szczęście fiatowską a nie z opla ( M32 ). Przed zakupem sprawdziłem i dlatego wybrałem opcję 1.4 90KM bo tylko w tym modelu jest włoska M30.
~donstef
Hatchback 5d 1.4 i 16V MPI 90KM 66kW
6 biegów robi swoje, naprawdę wpływa na wyciszenia auta. wielki plus za to że w silniku 1,4 90km jest skrzynia bezawaryjna a nie M32 o której wszyscy wiemy....
~Głodny
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 150KM 110kW
No czasami troszkę przyhaczy dwójeczka przy redukcji z 3 na 2 i ma troszkę krotkie 1,2, ale ogolnie to jestem zadowolony. Najważniejsze że się nie psuje!
~kuki
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 150KM 110kW
tu fiat jak zwykle odstaje , niema tragedji , ale moglo by byc lepiej . auto ma 220t km, biegi wchodza z oporami , ale zestopniowanie idealne
~Zbyszek
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Skrzynia biegów w mojej ocenie mało precyzyjna. Czasem problemy z wrzuceniem biegu 1 czy wstecznego (trzeba chwilkę odczekać i nacisnąć dwa razy sprzęgło)
~astelix
Hatchback 5d 1.4 i 16V MPI 90KM 66kW
Jak wy?ej. Biegi nie wchodz? czysto, cz?sto czuj? lekkie haczenie. A wrzucanie wstecznego to ma?a katorga. 6 bieg cz??ciowo rekompensuje w/w wady.