Lista ocen Ford Escort VI (545)

~Kamil
Hatchback 1.4 71KM 52kW
Jestem bardzo zadowolony z mojego Eskorta, sprawdza się w każdej sytuacji!
2,2
~Ramzes
Hatchback 1.8 i 16V 105KM 77kW
Jeździł i to był mój pierwszy samochód. Sprzedałęm go z usmiechem na ustach.
1,7
~meti
Hatchback 1.8 TD 90KM 66kW
szczerze ? Życzę dużo pieniędzy, szczęscia, cierpliwości i kilku akumulatorów w zimie kupującym ten samochód.pozdrawiam
~fama
Hatchback 1.6 L 76KM 56kW
całość oceniam dobrze, aż trudno mi sobie wyobrażić auto, które kupię jako następne, czas pokaże czy mozna mieć tak wiele za tak nie wiele, dla kupujących: najważniejszy jest wybór odpowiedniego modelu polecam model ghia, jest w nim wszystko czego można potrzebować w aucie za atrakcyjną w tej chwili cenę, co do silnika to minimum 1.6, 1.4 wcale nie jest ekonomiczniejszy a poprawa elastyczności jest znaczna, 16V obowiązkowo : )
3,7
~dobron@klienci.pkobp.pl
Hatchback 1.4 71KM 52kW
Ogólnie dobry samochód, dobre siedzenia welurowe ( latem nie najlepsze ), sprawnie działające wspomaganie kierownicy, stosunkowo niezawodny-właściwie nigdy mnie nie zawiódł, a drobne niesprawności nie wpływaja na ocenę ogólną.
~pawelkoscik@plusnet.pl
Hatchback 1.6 L 76KM 56kW
Moim zdaniem jest to samochód godny polecenia szczególnie osobom, które cenią sobie dobre osiągi i wygodę. Nie polecam jako auto rodzinne, raczej młodym ludziom ze sportowym zacięciem.
~Artec
Hatchback 1.8 TD 90KM 66kW
Jest na czwórkę z plusem. trochę głośny ale ekonomiczny i nieźle ciągnie, z 80kmh do 120kmh nie wiele ponad 11s. Jest dosyć lekki dlatego można nim pojeździć całkiem ostro:). Moja żona jest wniebowzięta bo jest bardzo elastyczny. (Silnik)
3,8
~Łukasz lukaszmilc@interia.pl
Hatchback 1.3 60KM 44kW
jestem zadowolony że go kupiłem nawet bardzo bo nigdy mnie nie zawiódł!
~grześ
Hatchback 1.4 71KM 52kW
Bardzo udane auto mało popularne wsód zlodzieji, ceny części i ich dostępność niebudzi zastrzeżeń.
3,5
~fescort@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 i 16V 88KM 65kW
Dla wyjasnienia jest to samochód przywieziony z Niemiec. Użytkuję go od 6 lat. Zwiódł mnie tylko jeden raz gdy padł modół. Jedyna poważna wada to jakość zawieszenia i układu kierowniczego. Dokąd jeździł na oryginalnych częściach było nie źle ale potem to lepiej nie mówić. Nawet jakość żekomo oryginalnych części jest fatalna. Tak dokładnie ocena za całokształt to minus 4.