Lista ocen Ford Escort VI (545)

~arrekar@o2.pl
Hatchback 2.0 RS 150KM 110kW
Ciekawy ksztalt, wybrzuszenia na masce :), trzyma sie drogi, przyspieszenie ponad przecietne, duza elastycznosc wyprzedzanie dwoch tirow to przyslowiowy "pryszcz". Opinia bardzo pochlebna, ale warta mojego egzemplarza :) Jesli ktos ma pytania to na e-mail, moj egzemplarz pochodzi ze Szwajcarii :)
~Toudi
Kombi 1.3 60KM 44kW
Zależało mi na małym silniku z niskim spalaniem gazu :) i taki właśnie był. niezawodny. Zapali w każdej sytuacji pogodowej :) Jedyna awaria to do wymiany poszło czujnik położenia wału :) części za grosze, jeździ za grosze :) (Silnik)
3,5
~wkos.wroc@wp.pl
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Przyciągnięty osobiście z reichu od starszego pana który jeździł nim po bułki do sklepu.. stan licznika po przyjechaniu do pl ok 15000 wiec nie był zarżnięty:) nic nie stuka nic nie puka tylko koni trochę mało ;( (Silnik)
~SiwyXman
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Świetnie się prezentuje.nie wzbudzi zazdrość sąsiadów.Jest to małe,miejskie autko nadajace się dla każdego
~Katalizator
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Mam to auto od 6 lat. Przejechałem nim 80tys. Zalety auta: ogrzewanie rewelacja, nawiew też (choć zimą ostro paruje tylna szyba). Skrzynia biegów znakomita. Silnik igła nie żartuję, tyle lat a pracuje równo jak zegarek, nawet zimą przy -10. Zużycie paliwa bardzo małe. Jak go kupiłem nie palił mi 5l/100 w mieszanym cyklu. Teraz latem pali 6l, zimą 7l. Wady auta: Słaba moc, 60KM to mało, wkręca się na obroty dopiero od 2300tys. Zimą bardzo...
~Leito_27
Hatchback 1.3 60KM 44kW
nie mam wysokich oczekiwań od auta z tej klasy ogólnie jestem zadowolony z auta
~daszy
Hatchback 1.8 i 16V 105KM 77kW
Ogólnie bez większych problemów. Trochę za duże przełożenia, po 3 latach od sprowadzenia zaczęła chałasować :( (Skrzynia biegów)
~DJ Dawid
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Dobry duży samochód rodzinny w którym można bez problemowo podróżować nawet w dalekie trasy!!!
~videorob
Kombi 1.4 73KM 54kW
hm, nikt normalny w aucie osobowym nie przewozi 600 kg :) u mnie te autko było do pracy i taką tuż rolę pełniło. Jako auto rodzinne polecam wszystkim rewelacyjne na trasy, gorzej z serwisem albo ja miałem pecha zawsze coś niedorobione.Raz wyjechałem z warsztatu bez sruby zabezpieczającej na zwrotnicy.Ach ci nasi trójmiescy miechanicy . . .
Dziennik kosztów dla Ford Escort VI
6,1
10,7
10,7
2,3
~Krolewnasniezka@op.pl
Hatchback 1.3 60KM 44kW
gdzie ja miałam uszy jak mi tłukli że mam go nie kupować?! bo nie warto,bo gównolit...ech