Lista ocen Ford Escort VI (545)

~Tom_sg
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Jestem zadowolony, poza drobiazgami takimi jak: brak regulacji kierownicy, tylne szyby opuszczane do połowy,
3,6
~Barteklo
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Na początku byłem bardzo zadowolony ale w miarę użytkowania coraz bardziej mam go dosyć :)
~pietrek
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Fajne autko za jeszcze fajniejszą kase :) Daje dużo zadowolenia z jazdy. Polecam
~janusz-jano@wp.pl
Hatchback 1.6 i 16V 88KM 65kW
Autko super, poza tymi kilkoma niedogodnościami jest ok, poza tym wiek auta robi swoje.
4,1
~mlody xr3
Hatchback 1.8 i 16V 105KM 77kW
jesli jezdzimy na gazie to trzeba dbac o instalacje i przewody wysokiego napiecia i wszystko jest ok (Silnik)
~Rastan
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Mam ten samochód 9 lat, w sumie ma 20 lat. Dwa razy pisałem już tu, na przestrzeni lat. Powoli jego działanie zbliża się ku końcowi więc czas na podsumowanie, biorąc pod uwagę, że mam już nowy samochód. Ogólna ocena jest pozytywna: dobra, a może nawet dobra z plusem. Escort VI 1.6 v16 to świetne auto, no, ale po kolei.
~mariobros
Hatchback 1.8 TD 90KM 66kW
Podtrzymuję opinię, że jak na takie pieniądze, to auto znakomite :)
3,7
~ggrzech@gmail.com
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Ogólnie samochód sprawuje się dobrze. nie mam większych problemów ani zastrzeżeń.
~pawecz@wp.pl
Hatchback 1.6 L 76KM 56kW
Jestem bardzo zadowolony jak narazie!! Oby tak było zawsze!! Polecam to auto (więcej szczegółów poprzez maila)!!
Dziennik kosztów dla Ford Escort VI
6,1
10,7
10,7
4,1
~stefi
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Bardzo udany model. Pewnie się prowadzi, żadnych problemów z silnikiem. Przez prawie 10 lat użytkowania i ponad 150 000 km przejechanych tym autem nie miałem przypadku żeby mi \"stanął w polu\". Drobiazgi wychodzą jak w każdym aucie, ale poza naprawami związanymi z normalną eksploatacją (klocki, płyny itp) można powiedzieć że samochód jest bezawaryjny.