Lista ocen Ford Escort VI (545)

~lukinigga@tlen.pl
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Samochód 16-sto letni, lakier w 99% idealny, bo tylko mały odprysk na masce, technicznie jest super. Trochę mało natomiast mocy, bo 60KM w dużym samochodzie to jednak za mało... Ogółem czwórka z plusem, bo jak na swój wiek daje więcej niż się wymaga :) Pozdrawiam wszystkich posiadaczy Escortów :)
~xpawelx
Kombi 1.8 D 60KM 44kW
Zdziwiło mnie że tak ładnie ciągnie wolnossący diesel. Dość elastyczny (Silnik)
~Tomasz P.
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Brado dobry samochód rodzinny za małą kwotę pieniędzy. Polecam
~marian
Hatchback 1.3 60KM 44kW
widywalem lepsze silniki. Twardo pracuje co daje zle wrazenia sluchowe ale tylko na zewnatrz. (Silnik)
~Kuba
Hatchback 1.4 71KM 52kW
Na liczniku 119 tys. a silnik trzyma się bardzo dobrze, żadnych problemów. (Silnik)
2,9
~endriu
Hatchback 1.8 TD 90KM 66kW
Kupilem pol roku temu Escorta 93´ diesel. I wiem ze to byl blad.Juz wiele osob mnie probowalo do tego przekonac abym nie kupowal.Od sierpnia wlozylem w niego prawie 5 tys. zlotych !!! Wymienialem: sprzeglo (komplet), tarcze+klocki,pasek rozrzadu,filtry,olej, robilem blacharke+lakierowanie,konserwacja,nowe swiece BOSH i zawieszenie troche. Wogole co chwile cos wychodzi.Takie pierdoly ale zaczyna to wyprowadzac z rownowagi... To auto...
2,9
~oliw1981@o2.pl
Hatchback 1.3 60KM 44kW
eskort tak ale nie z silnikiem 1,3l najbliższy konkurent to polonez. podobne osiągi,zużycie paliwa,podobna wygoda
4,1
~kosciak
Hatchback 1.4 75KM 55kW
nie do zajechania :) cóż, silnik przeżywa ze mną ciężkie chwile od 2 lat :PPP i nic :)) chodzi elegancko, no można sie co najwyżej przyczepić do głośności ale i to jest no dobrym poziomie, wkońcu essi to nie limuzyna, ogólnie SOLIDNA JEDNOSTKA 8 zaworowa (Silnik)
2,2
~Vanos83
Kombi 1.3 60KM 44kW
Samochód troszkę szybszy od Malucha. V-max to 160 km/h, bardzo głośna jednostka 1.3 i do tego bardzo awaryjna (Silnik)

Usterki Ford Escort VI

Ford Escort VI – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,5
~#.sim#
Hatchback 1.8 i 16V 105KM 77kW
XR3i z napędem na przednią oś - lekkie autko z doskonałymi osiągami, skrzynia biegów wprost z wersji RS, dlatego do magicznej setki mknie jak prawdziwy sprinter... Model z przeszłością rajdową zawsze cieszy - niestety wykonanie Forda pozostawia wiele do życzenia... Choć w moich rękach działał bezawaryjnie (prócz ciągle wybitych końcówek w zawieszeniu), wiem że następny właściciel miał sporo \"uciech\" w tym temacie... Wielki plus za super...