Lista ocen Ford Focus I Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW 1998-2005 (39) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 45 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~benowie
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
również porównuję do S klasy. jak na ten segment to jest ok. najbardziej mnie zdziwił środkowy panel. jest super wymyślony ponieważ w trakcie podróży nie uwiera w prawa nogę. w octavii miałem siniaki po podróży do Rzeszowa. tutaj nic. bagażnik jest ogromny (oczywiście po złożeniu tylnych siedzeń). można naprawde duuużo przewieźć. woziłem lodówki, regał, łózka, drewno, cement, kamienie i mnóstwo innych rzeczy których już nie pamiętam. zawsze...
~Bartek
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
W tej klasie pojazdów nie ma szczególnych powodów do narzekań. Mam 184 cm wzrostu. Kierownica posiada regulację w dwóch płaszczyznach, ale trochę za małą w poziomie. Według mnie powinna być większa możliwość jej wysunięcia, tak aby móc bardziej wyprostować nogi. Ale to drobna niedogodność. Nikt, również na tylnej kanapie, nie powinien szczególnie narzekać. Nad głową, na wysokości ramion jest dużo przestrzeni. Przy ustawieniu fotela kierowcy...
~foki
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
Najwięcej miejsca w klasie. Wysoka pozycja za kierownicą, powoduje że widzi się więcej. Ma się wrażenie prowadzenia o wiele większego samochodu. Dzięki tej nietypowej pozycji, łatwiej się wsiada oraz wysiada.
~tomrasz@wp.pl
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
Z przodu spoko ale z tyłu jest już dużo gorzej-tak samo w wersji kombi jak i w 5-drzwiowej, fotele wygodne nawet przy długiej trasie nie czuje się zmęczenia, ale tak jak pisałem dla mnie za wysoko się siedzi
~mWacko
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
Po mimo niewielkich rozmiarów miejsca jest dość. Można jechać na drugi koniec polski w 4 dorosłe osoby całkiem komfortowo. Do tego każdy może zabrać coś więcej niż bagaż podręczny.
~muchomorek
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
jest dobrze choć mogłoby być więcej miejsca dla pasażerów z tyłu lecz nie jest źle, w meganeII (5drzwi) z tyłu jest mniej miejsca!!! ale w końcu foczka to kompakt;)
~Darek
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
Pod tym kątem auto pozytywnie mnie zaskoczyło. Ma bardzo duży bagażnik. Mam 184 cm wzrostu, i za mną spokojnie usiądzie ktoś jeszcze wyższy.
~ARRRO
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
jestem trochę duży i miejsca dla pasażera za mną nie ma zbyt wiele - Wkurza mnie jeszcze środkowa półka - na dłuższej trasie odcisk na łydce gwarantowany
~robbert
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
z przodu jak najbardziej OK, z tyłu trochę brakuje miejsca na nogi - szczególnie dla dziecka (5 lat) w foteliku
~mati321
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
Bardzo dobrze.jestem bardzo zadowolony.poprzednio miałem golfa III i tam było dużo gorzej. w focusie jest świetnie.
Ford Focus I Kombi