Lista ocen Ford Focus I (103)

~Dudusss
Hatchback 2.0 16V 130KM 96kW
Autko wygląda ładnie, jest wbrew pozorom bardzo duże (długością prawie takie same jak ford escort kombi, czy skoda octavia, i o wiele dłuższy od VW Polo) Niestety, parkowanie w centrum Krakowa jest zmorą... Brak czujników parkowania daję się czasami we znaki
~pawelwozniak1@op.pl
Kombi 2.0 16V 130KM 96kW
Moje pierwsze niemieckie auto , dotychczas jeździłem francuskimi . Auto solidne , dobrze wykonane , mocne i zwinne , w tej wersji bardzo pakowne , choć spore zewnętrznie . . Znakomite zawieszenie , choć jak na Polskę - nieco za twarde . Wzorowe prowadzenie . Dobre wyposażenie ( mam wersję 2.0 16 V Ghia ze Szwajcarii) .Mogło by nieco mniej palić , zwłaszcza w mieście , ale masa auta i moc robią swoje . Jeżeli można się do czegoś przyczepić -...
~Małgorzata
Hatchback 2.0 16V 130KM 96kW
Silnik niezawodny, niskie spalanie na poziomie 8,4l w mieście, schodzi do 6,8l w trasie. Jestem niesamowicie zadowolona z użytkowania auta. W moim egzemplarzu czasami występuje problem zacinającej się szyby od strony pasażera. Niestety, auto jest podatne na rudą, dlatego trzeba je regularnie serwisować, zabezpieczać blachę. Poza tym to bardzo ergonomiczny, sprawny i niezawodny samochód. Tego silnika raczej nie polecam na pierwsze auto z powodu...
~Lkr
Hatchback 2.0 16V 130KM 96kW
Samochód mam od niedawna , ale narazie usmiech mi nie spada z twarzy , ładnie wyglada jak taki klin , bo wersia to 3d ubrany w czarny lakier i troszke z charakterem sportowym z wygladu lotka z tylu na \"kieliszki\" heh progi nizsze i ladniejsze lampy z tylu
~Romek
Hatchback 2.0 16V 130KM 96kW
Przestrzegam przed kupowaniem tego modelu. Co to jest, żeby w takim samochodzie silnik był do remontu, przy 180 tys km? Karoseria się sypie na maksa, rdza go po prostu zjada. Skarbonka bez dna.
~Krzyziu
Sedan 2.0 16V 130KM 96kW
Silnik jest rewelacyjny, w miare elastyczny, na 2 mozna pocisnac do 100km/h, od 60km/h na 5. Moc wciska w fotel, narazie na autostradzie najszybciej jechalem 210. Ten Zetec to super rozwiazanie wzgledem sport/cywil (Silnik)
~tomasz
Sedan 2.0 16V 130KM 96kW
Jestem z auta bardzo zadowolony i uwielbiam nim jeździć. Jak na moje potrzeby ma dobre głośniki i radio (chyba 4000 traffic). Ostatnio benzyna zrobiła się droga, więc myślę o założeniu instalacji gazowej.
~Przemal
Hatchback 2.0 16V 130KM 96kW
Mogłaby mieć dłuższe przełożenia przy 160 km/h 4200 obr/min (Skrzynia biegów)
~V-T-S-S
Hatchback 2.0 16V 130KM 96kW
Mocno zrywny, z dużym zapasem mocy nawet na niskich obrotach. Wbrew wielu opiniom, doskonale daje sobie radę z sekwencją LPG. (Silnik)
4,1
~k_kie@op.pl
Sedan 2.0 16V 130KM 96kW
Bardzo dobry samochód. Wnętrze wykonane z materiałów bardzo dobrej jakości (po sześciu latach jak nowe). Elastyczny i mocny silnik zapewnia dużą przyjemność z jazdy. Niestety auto ma jedną wadę. Za to bardzo dużą KOROZJA. Obecna już w trzecim roku. Na szczęście gwarancja zapewnia bezpłatne naprawy nadwozia.