Lista ocen Ford Focus I (103)

~Miras
Sedan 2.0 16V 130KM 96kW
Bardzo dobra elastyczność silnik nieco archaiczyny mogło by być nieco więcej koników (Silnik)
3,7
~neuron
Sedan 2.0 16V 130KM 96kW
Fajny sedan, elegancki, swietny do jazdy we wszelkich warunkach, wrazliwy na jakosc paliwa. Wszystkie wady bledna gdy siedzisz za kierownica.
~Artur
Sedan 2.0 16V 130KM 96kW
Tym razem długo wybierałem samochód i muszę przyznać, że trafiłem bezbłędnie - Focus 2.0 jest idealnym autkiem, które nie zwrace uwagi do momentu przyciśnięcia gazu. To co dzieje się później to wrażenia warte każdych pięniędzy! (w tym przypadku naprawdę niedużych:-). Krótko - czystej krwi, rasowy sportowiec.
4,1
~marcin.parys@schenker.com
Hatchback 2.0 16V 130KM 96kW
samochod jezdzi jak zloto i za stosunkowo niewielkie pieniadze, przy spokojnej jezdzie pali malo, a potencjal do wykozystania w kazdej chwili duzy, naprawy warto robic poza ASO - wtedy ceny spadaja o 50% a nawet wiecej. Na miasto super, za miasto raczej dla 2 osob.
~MaciejNEMO
Hatchback 2.0 16V 130KM 96kW
Po 5 latach użytkowania Mk1 kupiłem Focusa MK2 i Mk2 nie dorasta do pięt Mk1.Przesiadlem się z Mk1 2.0 benzyny na Mk2 2.0 TdCi i to był koszmar.Sprzedałem klekota po roku czasu i płacze że sprzedałem Mk1 tylko dla tego że stwierdziłem że ma swoje lata i czas na cos młodszego.
3,5
~JacekRG jacekrg@poczta.wp.pl
Hatchback 2.0 16V 130KM 96kW
przyjemna jazda, silnik ciągnie ale musi mieć swój dzień, duży moment obrotowy, bardzo fajna stylistyka ale jakośc Forda więc nie oczekujcie za dużo. Tylna klapa stykająca zamkami i teleskopami to we wszystkich znanych Mi egzemplarzach. Polecam egzemplarze z drugiej ręki. Nowe są troche przecenione.
~jakon
Hatchback 2.0 16V 130KM 96kW
Super elastyczny, łądny dźwięk, prawie go nie słychać. Absolutnie bezawaryjny. (Silnik)
~w@riat. kulka@n-s.pl
Sedan 2.0 16V 130KM 96kW
Jestem bardzo zadowolony z całości,a szczególnie z zawieszenia i silnika . Olbrzymia przewaga nad Escortem (miałem dwa).To poprostu nowa generacja .
~Markus
Kombi 2.0 16V 130KM 96kW