Lista ocen Ford Focus I (196)

~benowie
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
auto oceniam na 4. chyba dlatego, iż jeżdżę w pracy całą gamą aut i to praktycznie nowych a więc oczywiście lepszych (chociażby z uwagi na przebieg). samochód był kupiony pod kątem obsługi rodziny trzyosobowej plus pies. z uwagi na posiadaną działkę poza miastem wybrałem opcje kombi. w tej kwestii spisuje się znakomicie. przewiezienie rodziny, drewna, bloczków betonowych, kamieni, cementu, mebli nie ma sobie równych. szwagier posiada megane 3...
~Bartek
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
Popularny hatchback, klasa \"Golfa\", ale według mnie z większym charakterem i ciekawszy. Wolno się starzeje, wciąż prezentuje się całkiem atrakcyjnie. Niezawodny, z którego inne modele Forda, w tym Focus kolejnej generacji, czerpią pełnymi garściami. W ostatnich latach produkcji auto bardzo dopracowane, bez szczególnych wad. W kwestii prowadzenia i czerpania przyjemności z jazdy do dziś często niedościgniony. Bardzo fajne auto.
~Tomasz śląskie
Hatchback 1.8 TDCi 101KM 74kW
Jedynie kilka mało istotnych wad. Auto naprawdę godne polecenia. Podkreślę znaczną różnicę w spalaniu jeśli chodzi o silnik 100KM i 115KM. Świetnie się prowadzi.
~właściciel
Hatchback 1.8 TDCi 101KM 74kW
auto dobrze się sprawuje, mknie cały czas do przodu i oby tak dalej :) szerokości dla innych właścicieli
~sadol
Hatchback 1.8 TDCi 101KM 74kW
Bardzo udany zakup. Chwali go nawet ojciec, który jest rozpieszczony przez swoją BMW 5. Właściwie to on podjął decyzję o zakupie. Wychodził z domu kupić Almerę ale po drodze zaszedł na jazdę próbną do Forda i wrócił Focusem... Lista minusów tego samochodu nie jest krótka ale jeśli ktoś ceni sobie komfort i przyjemność prowadzenia auta, to podrze ją (tą liste) i wywali do śmieci. Jeśli ktoś ma czuły słuch to polecam dopłacić za porządny...
~tomrasz@wp.pl
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
Nawet powyżej 4, auto może mało oryginalne, choć wygląda jeszcze nieźle- mam alusy, to co najbardziej mnie w nim oczarowało to silnik, bezawaryjność i komfort jazdy(zawieszenie), auto na trasie poprostu bajka, to taki długo dystansowiec im dalej tym większa frajda z jazdy i to szybkiej jazdy, w mieście zwinność zaczyna się od 2 a właściwie od 3 i wtedy można zaskoczyć niejednego cwaniaczka
~Dariusz Noiszewski
Hatchback 1.8 TDCi 101KM 74kW
Oceniam samochód bardzo dobrze. Dwie awarie na 6 lat codziennego użytkowania i trzymania na dworze to bardzo dobry wynik.
~Rafał
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
Bardzo dobre auto dla rodziny 2+2. Na naszych drogach zachowuje się bardzo dobrze i świetnie radzi sobie z ich stanem. Ponadto jest niesamowicie oszczędnym samochodem, przy swoich gabarytach.
~tomrasz@wp.pl
Hatchback 1.8 TDCi 101KM 74kW
Jest to naprawdę fajne solidne auto cały szkopuł tkwi w silniku TDCi jest cichutki i dynamiczny super przyśpieszenie od 60km/h w górę słabnie powyżej 170km/h max jechałem póki co 190km/h benzyniaka focusa bym nie kupił, ponadto kwestia zawieszenia, na polskie drogi idealne, wnętrze solidnie wykonane choć coś mi zaczęło świstać lekko przy przedniej bocznej szybie-generalnie jednak szczerze polecam, focusik z tym silniczkiem może pozytywnie...
Dziennik kosztów dla Ford Focus I
6,3
9,2
10,3
3,3
~Piotr Wajszczak www.skandal.pl
Hatchback 1.8 TDCi 101KM 74kW
dalem za fokusa gold 65tys zl za ta kwote spodziewalem sie auta ktorym nie bede ciagle zagladal do serwisu wszystko w tym samochodzie jest super serwis i asistens na 11/10 staja na glowie zeby bylo ok ! ale jedyne wrazenie jakie mam jak patrze na moje auto to wrazenie wykiwania przez fabryke niemiecka robota jest juz do bani a auto jest awaryjne a dla mnie czy z zarowkami czy na lawecie wyjazd do serwisu to strata czasu i pieniedzy