Lista ocen Ford Focus I (196)

4,1
~Karol
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
Focusa posiadam od roku i jestem z auta bardzo zadowolony. Za nieduże pieniądze możemy mieć bardzo przyzwoity samochód - Focus świetnie się prowadzi, silnik 1.8 TDCi jest bardzo oszczędny i trwały, bagażnik jest bardzo pakowny. W moim egzemplarzu przez rok (poza typowo eksploatacyjnymi usterkami) zepsuł się tylko czujnik ciśnienia oleju za 20 zł. Jeśli nie katujemy silnika i lejemy dobrą ropę to nie ma się czego obawiać - jest stosunkowo...
~GrzesKowal
Hatchback 1.8 TDCi 101KM 74kW
świetne autko za dobrą cenę, sprawiło mi durzo przyjemności z jeżdżenia
3,7
~janusz
Hatchback 1.8 TDCi 101KM 74kW
Dobrze sie jezdzi autkiem, nie jest całkowicie wolny od wad, zmorą forda jest układ EGR który to po pewnym czasie daje znać o sobie zostawiając za samochodem czarną chmurę dymu, caly urok tego samochodu psuja serwisy które nie mają bladego pojęcia, dodatkowo brak zainteresowania klientem. Wykończenia samochodu takie sobie, plastiki nie dopasowane.
~Tomasz_A.
Hatchback 1.8 TDCi 101KM 74kW
Jestem bardzo zadowolony to moje pierwsze autko z salonu. Wersia FX Gold max. wypas.
~Adomas
Hatchback 1.8 TDCi 101KM 74kW
Do dzisiaj mama fajne wspomnienia związane z tym autem, a pewne rzeczy miało lepsze niż Toyota Avensis z 2007 roku
~ladam1978@poczta.fm
Hatchback 1.8 TDCi 101KM 74kW
Całkiem fajne autko, oszczędne, świetnie się prowadzi, a jak się o nie dba, to tym samym się odpłaca
2,9
~Janusz
Hatchback 1.8 TDCi 101KM 74kW
pompa wysokiego ciśnienia wysiadła w drodze.po 15000 km. pierwszy raz cholowałem swój pojazd od prawie 30 lat. (Silnik)
~j.martyn@wp.pl
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
Samochód bardzo dobry. Dynamiczny i wygodny. Podczas tras nie odczuwam zmęczenia a prowadzenie auta w zakrętach sprawia przyjemność.
~Zibi
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
Bardzo dynamiczny jak na tylko 100koni ,zero awari silnikowych typu glowica czy zawory wszystko bez zarzutu.Rozrzad bardzo tani i latwy w wymianie mozna to zrobic w 1 godzine. (Silnik)
Dziennik kosztów dla Ford Focus I
6,3
9,2
10,3
~Artur
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
Drugi bieg bardzo słaby, często trzeba redukować do jedynki żeby nie zgasł, biegi wchodzą mało precyzyjnie, długi drążek. (Skrzynia biegów)