Lista ocen Ford Focus I (61)

~Yahu 26
Hatchback 1.8 TDDI 75KM 55kW
Największym mankamentem samochodu są problemy z korozją - tylne nadkola / spody drzwi. Na tle konkurencji zabezpieczenie antykorozyjne wypada słabo, chociaż nie ma tragedii. U zaprzyjaźnionego lakiernika koszt usunięcia koroji nadkoli wyniósł 200 zł, a spodów drzwi 150, więc koszty jak na 3,5 roku raczej symboliczne.
~adam9910
Kombi 1.8 TDDI 75KM 55kW
Tak jak powyżej ,troszkę głośny ,ale nic nie cieknie i nie telepie ...A i ''genialny'' pomysł z dotarciem do niego ,szczególnie na silnym mrozie ...Patent wart nobla (Silnik)
~xyz
Kombi 1.8 TDDI 75KM 55kW
za tą cene dosyć przyzwoite auto, często można znaleźć w dobrym stanie porównując np do aut z grupy VAG i odchodzi nam koszt AC od kradzieży, złodzieje jakoś unikają focusów. Focusem jeździ sie pewnie dzięki bardzo dobremu zawieszeniu, hamulcom(wersja z tarczami z tyły) i układu kierowniczego, wszystko zgrane rewelacyjnie.
~Adam.N
Hatchback 1.8 TDDI 75KM 55kW
Dizel-ek pięknie pracuje cicho i równo zrobiłem 180000 km i jeździ się bez zarzutu. wolno się nagrzewa i nie bierze oleju, mało pali . Bardzo dobra dynamiczność jazdy w stosunku do nie wielkiej mocy silnika. (Silnik)
~KR FORDZIARZ
Kombi 1.8 TDDI 75KM 55kW
Ford Focus to najlepsze auto jakie miałem i mimo, iż musiałem wyłożyć trochę pieniędzy, (auto sprowadzane z niemiec - poprzedni właściciel zupełnie o niego nie dbał) moim następnym autem również zostanie ten sam model Forda.
3,2
~Maciej
Hatchback 1.8 TDDI 75KM 55kW
Nigdy więcej Forda Focusa. Uważam, ze zakup FF był bardzo chybiony. Po wielu opiniach w prasie chyba zbyt wiele oczekiwałem od tego auta. A to po prostu mierny, niczym się nie wyróżniający kompakt. Jak to Ford.
~marcinkkkk
Hatchback 1.8 TDDI 75KM 55kW
Powolny, słaby. Ale przynajmniej niezawodny i oszczędny. (Silnik)
~scotimw
Hatchback 1.8 TDDI 75KM 55kW
na jezdzie probnej jezdzilam benzyna a wiec moge powiedziec ze dilnik diesel tdi mie zaskoczyl zrywny jak cholerka, jestem bardzo zadowolona
~mojafoczka
Kombi 1.8 TDDI 75KM 55kW
jak na te lata to w środku bardzo nowocześnie, za to blacharka słabo.Szybko wychodzi rdza.
Dziennik kosztów dla Ford Focus I
6,3
9,2
10,3
4,1
~Fan Passata
Kombi 1.8 TDDI 75KM 55kW
Lepiej wybiera dziury od Passata. To ci niespodzianka. (Układ jezdny)