Lista ocen Ford Focus III Kombi (60) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 65 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jack08
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 115KM 85kW
Aktualnie na rynku wtórnym diesle są tańsze niż benzyny. Do tego dochodzą oszczędności w zakupie paliwa. Obliczyłem, że przy moim rocznym przebiegu 1500 km i niskim poziomie spalania oszczędzam 2000 zł w stosunku do benzyny. Do LPG nie porównuję, bo korzystam z parkingów podziemnych i tym samym wykluczam możliwość posiadania auta z napędem LPG. Jakość auta jest na wysokim poziomie, brak istotnych usterek.
~Piotr
Kombi 1.6 Duratec 105KM 77kW
Dobrze, ale bez szału. Tani w zakupie nie był, niczym szczególnym się nie wyróżnia. Po prostu solidne auto ale niezbyt tanie. Kupując nowe warto rozejrzeć się u konkurencji bo wybór jest duży i każdy znajdzie coś dla siebie. Jako używany to już bardziej, po 2-3 latach największy spadek wartości ma za sobą, nie psuje się, przynajmniej z tym silnikiem, utrzymanie nie kosztuje dużo.
~Greg
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 115KM 85kW
Dla mnie jakość za 80 000 PLN nie do zaakceptowania. W tej cenie jest co lepszego do wybrania. Radzę niekierować się stereotypami, ponieważ wszystko i tak się psuje, nawet popularne samochody naszego zachodniego sąsiada. Cenię sobię przede wszystkim komfort i wygodę za rozsądne pieniądze. Focus III generacji tego nie daje, a wręcz przeciwnie. Jeżdżąc dłużej tym autem jestem zmęczony i obolały.
~wfm1958
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 95KM 70kW
za ta cenę przy zakupie można się więcej spodziewać choćby do tapicerki która bardzo się wyciera, fotel kierowcy oparcie przetarcie na poduszce, plastiki słaby lakier bardzo się rysuje przy lewarki zmiany biegów, za tapicerkę powinno być bardzo złe ale za silnik i zawieszenie bardzo dobrze wiec ocena przeciętnie.
~beretman
Kombi 1.6 Duratec 125KM 92kW
ocena ceny auta, które nabyłem standardowy cennik nie wygląda jednak korzystnie. Polecam konkretne oferty dealerów ogłaszane w serwisach motoryzacyjnych. Jeżeli nie musicie mieć super dopasowanego wyposażenia, opcji etc. można zoszczędzić dobre kilka tys. w stosunku do auta zamawianego w salonie.
~bzybas
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 115KM 85kW
Za 90tys. zł w tej klasie na pewno o wiele więcej dostanie się od Hondy (Civic w najwyższej opcji z kamerami cofania i panoramicznym dachem), Kia i innych producentów. zarówno pod względem wyposażenia ale i ilości miejsca. A czasem to i coś w wyższej klasy można dostać.
~MarcinK
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 115KM 85kW
Za tą cenę naprawdę fajnie się jeździ i nadal wygląda ładnie bo nie jest to zwykła wersja tylko Titanium z ladami z tyłu bez relingow czarny i ciemne szyby i reflektory z wadami czarnymi. Przyciąga oko na ulicy gdy jedzie i widzę takiego.
~Forduser
Kombi 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Cena zakupu nowego auta jest podobna do innych kompaktów tej klasy. W fordzie w wersji Edition dostajemy praktycznie komplet wyposażenia w rozsądnej cenie. Po dwóch latach użytkowania mogę czystym sumieniem potwierdzić że to był udany zakup.
~seborak
Kombi 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Zamówiłem wersję Edition jeszcze zanim reklama pojawiła się na stronie i w telewizji. Jestem niesamowicie pozytywnie zaskoczony. Żadna inna marka nie zaproponuje takiego wyposażenia i takiej jakości w cenie 65 700 zł. Samochód montowany w Niemczech.
~nowy7
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 115KM 85kW
Jak na auto flotowe czy kombi tej klasy to cena wydaje się ciut wysoka, ale odpłaca się dobrym prowadzeniem i ciekawym silnikiem na długie trasy. Jeśli będzie mało awaryjne to za 2,3 lata na rynku wtórnym będzie miał wzięcie.
Ford Focus III Kombi