Lista ocen Ford Focus III Kombi 1.6 Duratec 125KM 92kW 2011-2014 (9) - Całokształt

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomek
Kombi 1.6 Duratec 125KM 92kW
Jestem zadowolony z zakupu forda. Wygodny, funkcjonalny i ładnie wyglądający samochód. Zastanawiałem się nad zakupem astry ale ford wygrał wyglądem, silnikiem i jakością prowadzenia. Szukałem bezproblemowej i ekonomicznej benzyny w nadwoziu kombi. Ford 1.6 ti-vct 125KM jest elastyczny i ekonomiczny (średnie spalanie 6l). Jak na moje potrzeby dobrze przyspiesza (powyżej 2.5 tyś obr.). Ma fenomenalne zawieszenie. Ma dość skomplikowaną...
~skoram
Kombi 1.6 Duratec 125KM 92kW
Auto do spokojnej jazdy, dość pakowne choć myślałem, że do bagażnika da się zapakować więcej. Silnik benzynowy wolnossący więc trzeba się z nim odpowiednio obchodzić. Po polskich drogach da się tym autem sprawnie poruszać nawet obciążając je do maximum. Nie jest to auto dla fanów mocnych ważeń i bardzo dynamicznej jazdy.
~Ford na tak
Kombi 1.6 Duratec 125KM 92kW
Ogólnie jestem zadowolony i nawet te drobne usterki nie wpływają na moją pozytywną ocenę. Mój Focus ma o wiele więcej zalet niż wad. Należy pamiętać, że nie ma aut idealnych, stawka się wyrównała i inne auta z tej klasy mają podobne opinie. Na pewno nie mam refleksji typu, może lepszy byłby Volkswagen.
~zenonkition
Kombi 1.6 Duratec 125KM 92kW
Auto w zasadzie w prawie każdej kategorii jest gorsze od Focusa pierwszej generacji, ale i tak można je ocenić przynajmniej na czwórkę z plusem. W porównaniu z konkurencją (Astra, i30, Ceed) wypada bardzo dobrze i dlatego je wybrałem.
~beretman
Kombi 1.6 Duratec 125KM 92kW
Piątka z małym minusem za drobne uciążliwości jw. auto zdecydowanie godne polecenia, sporo ciekawsze od poprzedniej generacji i bardzo ciekawe na tle konkurecji, która aktulanie jest albo zdecydowanie bardziej 'prosta' albo 'przesadzona' stylistycznie.
~miodek
Kombi 1.6 Duratec 125KM 92kW
jak dla mnie za te pieniądze jedna z lepszych pozycji na rynku, ma to coś w sobie, następne auto albo mondeo albo focus tylko z mocniejszym benzyniakiem
~Krzysztof
Kombi 1.6 Duratec 125KM 92kW
Dobrze wyglądający, komfortowy i stosunkowo ekonomiczny samochód. Jednak następnym razem zdecydowanie wybrałbym wersję z silnikiem 1.6 Ecoboost 150 KM.
~black_shadow
Kombi 1.6 Duratec 125KM 92kW
Super rodzinne i niezawodne auto, jeżdżę od roku, żadnych usterek.
~LOLO
Kombi 1.6 Duratec 125KM 92kW
Samochód jak do tej pory spełnia moje oczekiwania. nie żałuję wyboru.
Ford Focus III Kombi