Lista ocen Ford Focus III Kombi 1.6 Duratec 125KM 92kW 2011-2014 (9) - Ergonomia

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysztof
Kombi 1.6 Duratec 125KM 92kW
Muszę przyznać, że design wnętrza samochodu bardzo mi się podoba i wcale mi się nie znudził. Jest to jeden z podstawowych powodów, który skłonił mnie do zakupu tego auta. Nie przeszkadza mi mnogość przycisków na desce rozdzielczej, a obsługa radia wcale nie wydaje mi się skomplikowana. Komputer pokładowy jest dość prosty, ale praktyczny. Do minusów należą: położenie gniazda 12V na środku konsoli centralnej, brak wyłącznika systemu TCS na desce...
~zenonkition
Kombi 1.6 Duratec 125KM 92kW
W wersji Titanium z przodu ciasno ze względu na szeroką konsolę środkową. Idiotycznie umieszczony włącznik tylnej wycieraczki (na końcu manetki wycieraczek). Debilne radio Sony ze sterowaniem głosowym, które nie zawsze działa, natomiast normalnych funkcji do przeskakiwania między katalogami z MP3 brak. Duży plus za wbudowany zestaw głośnomówiący BT (Ford Sync). Reszta OK.
~miodek
Kombi 1.6 Duratec 125KM 92kW
ogólnie dobra, standardowe siedzenia - minus za brak podparcia w krzyżu (można małą poduszkę sobie włożyć :)) i w mojej wersji nie ma niestety podłokietnika , możliwe że w lepszej wersji wyposażenia powyższych braków nie będzie,intuicyjna obsługa, wszystko na swoim miejscu
~beretman
Kombi 1.6 Duratec 125KM 92kW
wersja Trend z kilkoma opcjami więc nie cierpi na przeładowanie przyciskami ekranami i przyciskami (za co w testach ekspertów dostaje oceny słabsze od konkurencji), wszystko na swoim miejscu, bardzo przydatny duzy schowek w podłokietniku i stylowy ręczny w bardzo dobrym miejscu.
~black_shadow
Kombi 1.6 Duratec 125KM 92kW
Ford = perfekcja, bardzo zadowolony, dla niektórych osób za dużo przycisków, dla mnie super wszystko widoczne, dostępne bez problemów.
~Tomek
Kombi 1.6 Duratec 125KM 92kW
Widać małe niedociągnięcia, ale dla mnie ok.
~Ford na tak
Kombi 1.6 Duratec 125KM 92kW
Tu raczej bez uwag, jest poprawnie.
~skoram
Trzeba to polubić