Lista ocen Ford Focus III Kombi 1.6 Duratec 125KM 92kW 2011-2014 (9) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysztof
Kombi 1.6 Duratec 125KM 92kW
Miejsca z przodu jest pod dostatkiem, pomimo że deska rozdzielcza i tunel środkowy wręcz osaczają kierowcę i pasażera jak w BMW. Za to w samochodzie o tych gabarytach powinno być więcej miejsca z tyłu. No i bagażnik jest trochę mały jak na kompakt typu kombi, a w dodatku nie znajdziemy w nim żadnych pomysłowych patentów ułatwiających przechowywanie drobiazgów ani zabezpieczanie bagażu przed przemieszczaniem się.
~beretman
Kombi 1.6 Duratec 125KM 92kW
Wygodnie na wszystkich miejacach z małą uwagą odnośnie fotelika na przednim fotelu. Poniewaź kokpit mocno 'wchodzi' w przstrzeń kabiny fotel trzeba przesuwać maksymalnie do tyłu, gdyż inaczej nasz mały pasażer nie ma miejsca na nogi a z nudów może kopać po przełącznikach konsoli środkowej. Jeżeli ktoś za nim siedzi np. mama doglądająca drugiej pociechy może jej byc troche ciasno
~miodek
Kombi 1.6 Duratec 125KM 92kW
miejsca jak na te klasę dla mnie wystarczająco przy wzroście 184cm, szeroko na boki, z tyłu mogło by być ciut więcej miejsca ale spokojnie mogę usiąść sam za sobą , bagażnik ok choć bywają większe w tym segmencie, łatwy załadunek, przydatne haki na zakupy
~zenonkition
Kombi 1.6 Duratec 125KM 92kW
Mam 192 cm i za mną to może usiąść co najwyżej dziecko. Z przodu też nie ma szału. Bagażnik mniejszy niż w MkI, mimo że całe auto 10 cm dłuższe. Ale i tak jest lepiej niż w Astrze IV, gdzie wykorzystanie przestrzeni to kompletna katastrofa.
~Ford na tak
Kombi 1.6 Duratec 125KM 92kW
Z tyłu super, z przodu deska rozdzielcza jest dość masywna i zabiera troszkę przestrzeni, ale ogólnie jest dobrze i podróżuje się naprawdę wygodnie.
~LOLO
Kombi 1.6 Duratec 125KM 92kW
Miejsca dla kierowcy jak i pasażera obok bardzo dużo. Nawet na tylnch siedzeniach przy odsuniętych maksymalnie fotelach ilość miejsca wystarczająca.
~black_shadow
Kombi 1.6 Duratec 125KM 92kW
Dla ludzi 180 cm spokojnie wystarczy, dwumetrowiec będzie miał problem na miejscu pasażera.
~Tomek
Kombi 1.6 Duratec 125KM 92kW
Dużo miejsca w środku, cztery dorosłe osoby podróżują wygodnie
~skoram
Kombi 1.6 Duratec 125KM 92kW
na tylnej kanapie mogło by być więcej miejsca
Ford Focus III Kombi