Lista ocen Ford Focus III Kombi 1.6 Duratec 125KM 92kW 2011-2014 (8) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysztof
Kombi 1.6 Duratec 125KM 92kW
We wnętrzu pojazdu jest stosunkowo cicho, o wiele ciszej niż w Focusie mk1. Składa się na to dobre wyciszenie wnętrza i komory silnika (jest nawet wygłuszenie pokrywy komory silnika) oraz wysoka kultura pracy silnika. Podczas jazdy na niskich obrotach jest bardzo cicho. Nawet podczas jazdy po autostradzie z prędkością 130-140 km/h nie jest głośno, mimo że obroty silnika przekraczają 3500 rpm.
~miodek
Kombi 1.6 Duratec 125KM 92kW
ogólny komfort na wysokim poziomie, mały minus za wyciszenie powyżej 140 km/h , wiem że poprawiono to w wersji po lifcie, ogólne wrażenie solidności w porównaniu do np młodszej skody octavii..
~zenonkition
Kombi 1.6 Duratec 125KM 92kW
Jak na tę klasę auta - doskonale. Auta klasy o oczko wyższej mają właśnie takie wyciszenie (np. Honda Accord). To jedyna kategoria, w której MkIII poczynił postęp w stosunku do MkI.
~Ford na tak
Kombi 1.6 Duratec 125KM 92kW
Wyciszenie doskonałe, nie mam do czego się przyczepić i to zarówno silnika jak i opływającego powietrza i zawieszenia.
~black_shadow
Kombi 1.6 Duratec 125KM 92kW
Wysoki poziom wyciszenia, Ford dopracowal wyciszenie, zawieszenie i silnik nie halasuje
~Tomek
Kombi 1.6 Duratec 125KM 92kW
Benzynowy silnik ładnie mruczy (powyżej 130km/h mogło by być trochę ciszej). Wyciszenie ok.
~beretman
Kombi 1.6 Duratec 125KM 92kW
bardzo dobre, mam nadzieje, że z czasem uszczelik utrzymają dobra formę i nie będzie nam przybywało dB
~skoram
przy 140 km/h robi się głośniej