Lista ocen Mazda CX-5 I SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW 2015-2017 (12) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kamillo
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Na razie ok. Słyszałem że mazdy rdzewieją, przed kupnem naczytałem się w internecie, że jest ten problem wyleczony. Ale postanowiłem, że po kupnie zabezpieczę podwozie. Teściu mi to odradzał bo aż strach dać takie auto w łapska i nie patrzeć im na ręce. Ja mu mówię, że to niemożliwe a on na to że każdy kradnie jak jest sam i mam nie ufać naprawiaczom motoryzacyjnym. Więc go posłuchałem i wydaje mi się, że zrobiłem dobrze bo jak weszliśmy pod...
~Mikołaj
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
już po 5000 km uszkodzeniu uległ układ poziomowania lampy. Niby drobiazg, ale w nocy nie dało się jeździć, bo światło świeciło kilka metrów przed maskę i dawało tak jasną plamę, że poza nią nie było widać nic. Najlepsze jest to, że serwis mazdy- stwierdziwszy że faktycznie świeci za nisko, termin przyjazdu na serwis celem głębszego zdiagnozowania problemu określił na ZA MIESIĄC! Czyli przez ten czas mogłem jeździć wyłącznie w dzień....
~Paweł
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
jedyne mankamenty jakie znalazłem w aucie to drobiazgi- np. zimą trzeszczące słupki przednie póki się nie nagrzało w aucie (1-3min)- serwis sprawdzał mankament ale niestety nie usunął tego. Inny drobiazg- słabe zamocowanie wajchy do otwierania maski- zdarzało się, że ją wyrwałem ze słabego mocowania. Również I-stop nie zawsze zadziałał poprawnie i było trzeba uruchomić silnik przyciskiem
~bargaw
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
w ciągu 100 000km - zapocił się akumulator wyciek kwasu oraz przepaliła się lampka w schowku czyli jednym słowem REWELACJA. Zapomniałem o fabrycznych tarczach przednich dość szybko się wichrują i łapią bicie po wymianie w aso na akcesoryjne nawiercane brak dalszych problemów
~wrosiak
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
póki co wszystko działa - raz mi się "zawiesił" czujnik martwego pola - po ponownym uruchomieniu silnika - działa bez zastrzeżeń. Zdarzyło się też, że komputer startował ze dwie minuty, ale to tyle - wszystko działa
~wrosiak
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
dopiero pół roku i 12000 przebiegu, więc nie wiem - ale na razie codziennie odpala :P
~Kamillo
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Trudno powiedzieć, ale czytałem, że się nie psują. Oby tylko nie zardzewiała wtedy bym się troszku w****ił.
~Łukasz
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Jeszcze mnie nie zawiódł i oby jeszcze trwało jak najdłużej Przelałem 20 tyś w rok
~Zawiedziony
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
nie otwierało się lusterko elektryczne
~Benek
Wszystko działa bez zarzutu;