Lista ocen Mazda CX-5 I SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW 2015-2017 (12) - Ergonomia

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mikołaj
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
brakuje prozaicznych rzeczy, pomimo najwyższej wersji wyposażenia. Nie ma ANI JEDNEGO haczyka na zakupy w bagażniku, więc wszystko lata. Klapa bagażnika unosi się nisko, można rozbić głowę jeśli się ma powyżej 170 cm wzrostu. Brak spryskiwaczy reflektorów, brak elektrycznie otwieranej klapy (nie ma tego nawet w opcjach!), żadna pojemność zbiornika płynu do spryskiwaczy. powolne działanie systemu multimedialnego. Niezłe nagłośnienie BOSE.
~Kamillo
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Fajna kierownica, dobry jakościowo może nawet trochę premium kokpit. Super fotele - relaksująca pozycja za kierownicą, dobre podparcie ud co w japońskich samochodach nie jest takie oczywiste. Wystarczająca ilość podręcznych schowków. Dzielona na trzy części tylna kanapa, którą można składać od strony bagażnika, duży, ustawny bagażnik, roleta, która podnosi się automatycznie z tylną klapą. Minus to drogie i tylko dojazdowe koło zapasowe.
~kamillo
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Trochę brakuje mi zamykanego schowka w okolicy dźwigni zmiany biegów - mam problemy z schowaniem portfela, komórki czy kluczy a nie lubię burdelu w samochodzie. Brakuje chłodzonego schowka. Bagażnik jest duży. Dodatkowo dokupiłem segregator bo zakupy za******lały mi po całym bagażniku. Poza tym jest OK.
~wrosiak
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
siedzenie kierowcy i pasażera - takie samo - o ile pozycja dla kierowcy słuszna i uzasadniona - dla pasażera uciążliwa - zagłówek źle umieszczony - nakazuje pochylić głowę - na dłuższej trasie niewygodny - tylna kanapa super
~Paweł
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
rozmieszczenia przycisków jak należy, fotel ok, może tylko zagłówek nie spełnia swej roli jak potrzeba. Tylna kanapa składana też z poziomu bagażnika przyciskami
~bargaw
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
obsługa dotykiem ekranu tylko do 5 km/h to skrajny debilizm - posługiwanie się pokrętłem i przyciskami o wiele bardziej absorbuje uwagę niż potencjalna obsługa dotykowa ekranu
~nsd
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Super. Jest wygodnie i poręcznie. Wszystkim można sterować z kierownicy a audio dodatkowo jest sterowane pokrętłami w okolicy dźwigni biegów (i ja preferuję to rozwiązanie)
~Łukasz
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Na najwyższym poziomie.. przyzwyczajenie zajęło kilka kilometrów ale teraz obsługa intuicyjna
~Zibi
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Nie ma się do czego czepiać. Brakuje mi jedynie podświetlenia przycisków sterowania lusterkami, ale to banał;
~wrosiak
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
siedzenia wygodne, dobra pozycja - z tyłu dużo miejsca - córka 180 cm nie narzeka - więc JEST dużo miejsca...
Mazda CX-5 I SUV Facelifting