Lista ocen Mazda CX-5 I SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW 2015-2017 (12) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kamillo
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Idzie jak po szynach, mam wrażenie jakbym miał ołów pod sobą tak dobrze izoluje i klei się do nawierzchni ( opony mam 17"). Autem się płynie - nadaje się do jazdy autostradowej, jak na SUV-a jest bardzo stabilna, nie buja się i niewiele przechyla na zakrętach. Zawieszenie jest bardziej komfortowe niż twarde,ale nie miękkie. Cicho wybiera nierówności. Kierownica chodzi lekko i wspomaganie dopasowuje się do prędkości jazdy. Duży prześwit(...
~bargaw
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
W lecie super. Zakręty ekstra. Wrażliwość na wiatr boczny do 160 ok czyli bardzo dobrze. Jazda zimą DRAMAT!!!! auto nie jest wstanie podjechać na podjazd na który podjeżdżam starą alfą w cenie 1 opony z felgą z mazdy. Mazda cx5 prowadzi się w zimie tylko z napędem 4x4. Opcja fwd jest najgorzej prowadzącym się autem jakie posiadałem ( doświadczenie mam spore 17 aut)
~Benek
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Jest świetnie. Jeździ jak przyklejony do drogi. Początkowo bałem się wchodzić w zakręty z dużymi prędkościami mając irracjonalne lęki przed kraksą z racji odczucia wyżej położonego środka ciężkości. Jednakże z czasem testowałem go z coraz wyższymi prędkościami i obecnie mogę powiedzieć iż pod tym względem zachowuje się nieomalże jak auto sportowe;
~wrosiak
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
bardzo stabilnie i twardo się trzyma asfaltu. Mimo kilku prób ostrych manewrów ( na ile mi sumienie pozwoliło madzię sprawdzić ) nie udało mi się ... poślizgnąć - ale też przyznajmy - na pewno jest to możliwe - sztywna i stabilna - ale nadal komfortowa - tak bym to na szybko opisał
~Zibi
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Daje 4 gwiazdki bo jeszcze nie wypróbowywałem go w ekstremalnej jeździe i nie wiem jak będzie zachowywał się na ostrych łukach przy dużych szybkościach. Pierwsze wrażenia pozytywne, dobrze tłumi nierówności, nic nie skrzypi i nie trzeszczy;
~nsd
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Bez zarzutu. Wspomaganie kierownicy, hamulce, zawieszenie - wszystko bardzo przyzwoite. Ma stosunkowo mały promień zawracania co jest przydatne w wąskich miejscach
~Łukasz
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Precyzyjny i na pusto i przy 4 osobach z bagażem Typowy suv ale jeżeli chodzi mu o prowadzenie bliżej mu do osobówek
~Paweł
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
działa bardzo dobrze, pewnie się prowadzi nawet przy dużych prędkościach, zakrętach itp.
~Mikołaj
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
przyjemnie zestrojony, sprężysty, jak na SUVa nieźle informuje co się dzieje pod samochodem.
~Kamillo
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Komfortowy, nie za twardy, nie za miękki. Dobre tłumienie nierówności. Nie nurkuje przy hamowaniu.
Mazda CX-5 I SUV Facelifting