Oceny Mazda Premacy I 2.0 DiTD 90KM 66kW 1999-2001

Najnowsze oceny Mazda Premacy I 2.0 DiTD 90KM 66kW 1999-2001

3,2
~Tomek
Minivan 2.0 DiTD 90KM 66kW
Ludzie auto ogolnie nie bylo by zle gdyby nie to ze gnije jak stary opel nadkola progi wszedzie rdza wyciszenia masakra jesli ktos poleca to auto to chyba w zyciu nie jachal niczym innym powyzej 100km/h nie mozna normalnie prowadzic rozmowy slychac wszystko z zewnatrz jadac autostrada powyzej 140km/h glowa peka tak glosno co do usterek do tej pory pekl mi rozrzad na szczescie nie bylo jakis wielkich kosztow wymienilem tez skrzynie biegow...
4,1
~Paweł
Minivan 2.0 DiTD 90KM 66kW
Samochód sprowadziłem osobiście z Holandii. Samochód bardzo wygodny, silnik jeżeli jest w dobrej kondycji i lane jest dobrej jakości paliwo to posłuży latami. Niestety ja trafiłem na kiepski egzemplarz. przez co się zraziłem bardzo do producenta tego auta. Niestety przez ceny części i koszty napraw napewno nie kupie żadnej Mazdy w dieslu. Ogólnie poza Mazdą mam jeszcze VW Passata B5FL 1.9TDI (130KM) i Citroena Berlingo 1.9d i narazie odpukać...
~Premacy 1999
Minivan 2.0 DiTD 90KM 66kW
Najbardziej bezawaryjne auto w mojej historii. A mialem ich sporo, zarówno służbowo i prywatnie. Nawet nówki sztuki z salonu przegrywały z tym autem. Kiedys po odebraniu z salonu nowego auta innej marki i teoretycznie wyzszej klasy, wrocilem do ASO po 10 minutach twierdzac, że mam problem z hamulcami. Sprawdzili i powiedzieli, że jest ok. Tylko ja zapomnialem, że to nie hamulce jak w Premacy. Jak pojezdze innym autem i przesiadam sie do...
~PablooG80
Minivan 2.0 DiTD 90KM 66kW
Jeśli ktoś szuka auta uniwersalnego, rodzinnego to gorąco polecam. Jak każdego auta trzeba się uczyć ale jazda sprawia przyjemność. Miejsca dużo, bagażnik wystarczający, fotele wygodne, materiały dobrej jakości.
~Javier Hernandez \"Chicharito\"
Minivan 2.0 DiTD 90KM 66kW
Ogólnie Auto na prawdę godne polecenia. Siedzi się fajnie wyżej niż inni, w środku nowocześnie a nie jak to zwykle japończyki :) fotele wygodne, duży bagażnik, bardzo ustawny w środku, silnik no mógłby być mocniejszy ale jest dosyć dynamiczny jak dla mnie :) trochę głośno przy wyższych obrotach, skrzynia biegów trochę cieżko zaczęła chodzić, no a tak to tradycyjne zdanie: to co trzeba to wymienić (filtry, oleje) bez niespodzianek.
~rafal1986
Minivan 2.0 DiTD 90KM 66kW
ogolnie auto oceniam bardzo dobrze, mialem okazje jezdzic samochodami innych marek z tego segmentu jednak mazda premacy wypada najlepiej, szkoda ze koszty naprawy sa bardzo duze. Nalezy unikac tanich zamiennikow.
Dziennik kosztów dla Mazda Premacy I 2.0 DiTD 90KM 66kW
7,7
~Marcin
Minivan 2.0 DiTD 90KM 66kW
Auto za śmieszne pieniądze, kupione jako zapasowe użytkowane na co dzień. Wiadomo, blacha grubości papieru ale da silnik i osprzęt trwały a części zamienne tanie.
3,7
~Premacy
Minivan 2.0 DiTD 90KM 66kW
Auto kupiłem po poprzednim, małym autku. Generalnie przejechalem nim ponad 20 tysiecy kilometrow, jednak bylo troche ciekawostek które opisuje poniżej
3,3
~M.S
Minivan 2.0 DiTD 90KM 66kW
WYCISZENIE NA MINUSIE, DROGI ROZRZĄD, MOJĄ I KOLEGÓW NĘKAJĄ KOROZJE NADKOLI, POZA TYM NIEZAWODNY
3,7
~outcast_Outlaw
Minivan 2.0 DiTD 90KM 66kW
samochód naprawde dobry, mało awaryjny..ale trzeba sie niestety liczyć z tym, że jak już sie coś zacznie sypać to końca nie ma.. a częsci troche kosztują