Lista ocen Nissan Micra II 1.0 i 16V 54KM 40kW 1992-2000 (242)

~Tom
Hatchback 1.0 i 16V 54KM 40kW
super; jest to świetne autko do miasta ale i w trasie dobrze sobie radzi - bardzo zwinne i żwawe jak na tę pojemność, zaskoczyła mnie elastyczność, bez problemu wyprzedza na 4 nawet 5 biegu. W opiniach fachowców podkreślana jest jej ponadprzeciętna trwałość niemal wszystkich podzespołów, Japończycy nie oszczędzali przy projektowaniu auta
~Maciek
Hatchback 1.0 i 16V 54KM 40kW
Do miasta - samochód ostateczny. Niewiele pali. Odpala zawsze. Nieźle skręca, dobrze się parkuje, widoczność świetna. Eksploatacja bardziej niż przyjemna, naprawić to potrafi każdy, a wszystkie części kosztują po 30 złotych.
~Viviane
Hatchback 1.0 i 16V 54KM 40kW
Super autko, naprawy i benzyna kosztują mnie mniej,niż jak miałam fiata CC :)
~Agata
Hatchback 1.0 i 16V 54KM 40kW
Ja się zakochałam w Micrze jak tylko ją zobaczyłam po raz pierwszy.Dlatego też, nie zastanawiałam się długo nad marką autka podczas kupna. Autko jest dość dynamiczne i dobrze trzyma się drogi.Czasem się ścigam i daję radę:))) Idealne dla kobiet (ze względu na max prędkość-150).
~Maslosky
Hatchback 1.0 i 16V 54KM 40kW
Motorek zawsze pracował równo i nigdy nie było problemów ani z odpalaniem, ani z eksploatacją. Po 12 latach wciąż suchutki i nie brał grama oleju. (Silnik)
~pantosik@o2.pl
Hatchback 1.0 i 16V 54KM 40kW
gdyby Micra miala silnik 1,5l lub 2l, miala komputer pokladowy i spalała tak jak moj Seat Cordoba Vario średnio 5L. ropy to nie zamieniłbym jej na tego Seata.
~Marcin mklis@interia.pl
Hatchback 1.0 i 16V 54KM 40kW
Jest to bodaj najlepsza propozycja w tej klasie cenowej. Warto poszukać dobrego technicznie egzemplarza sprzedawanego poza granicami kraju ponieważ te sprzedawane w Polsce były zwykle wyposażone w silnik i kierownicę ;-)). Wersja z silnikiem 1.3 o niebo lepsza - lecz jest ich bardzo mało na wtórnym rynku. Polecam klimatyzacje - wbrew pozorom nie tak trudno kupić takie auto.
~MiChAł998 16V
Hatchback 1.0 i 16V 54KM 40kW
Auto niezawodne,wygodne,dynamiczne nie powoduje napięć w twoim systemie nerwowym :).tylko to tankowanie!!!
3,8
~Dr Druciarz
Hatchback 1.0 i 16V 54KM 40kW
Bardzo pozytywnie jestem zaskoczony tym samochodem. Jeśli ktoś szuka bezawaryjnego samochodu do poruszania się to można go zdecydowanie brać pod uwagę. Bardzo dobrze sprawdzi się jako samochód zastępczy, ze względu na cenę i własnie bezawaryjność. Silnik jest bardzo żwawy nawet w najsłabszej litrowej wersji i da się tym autkiem jeździć trochę rajdowo. Wersja z najmocniejszym silnikiem, musi wręcz ocierać się o hothach'a. Precyzyjny układ...
~Adamos
Hatchback 1.0 i 16V 54KM 40kW
Autko po mieście z tym silnikiem rewelacja. Piękne brzmienie. Lubię dynamiczną jazdę, więc wysokie obroty mu nie przeszkadzają. (Silnik)