Lista ocen Nissan Micra II 1.0 i 16V 54KM 40kW 1992-2000 (242)

3,2
~Dadas
Hatchback 1.0 i 16V 54KM 40kW
Auto zupelnie nie nadaje sie do jazdy z instalacja LPG bez sekwencji wtrysku. A do tego oszczednosci sa naprawde smieszne przy tak niskim zuzyciu paliwa.
~amoretti
Hatchback 1.0 i 16V 54KM 40kW
dobre autko bo jest niekłopotliwe. Proste przez co nie trzeba oddawać auta mechanikom. Każdy kto ma jakieś pojęcie i warunki samemu poradzi sobie z naprawami
~piotrek
Hatchback 1.0 i 16V 54KM 40kW
Ogolnie nie ma powodow do narzekan,z czystym sumieniem moge polecic ten samochod osobom,ktore szukaja auta po prostu do codziennej jazdy do pracy czy na zakupy.Po 11-tu latach odziwo nie przeszkadzaja zadne trzeszczace plastiki itp.Autko nie wymaga ode mnie zbyt wiele za to daje duzo.
~k00@op.pl - jacek
Hatchback 1.0 i 16V 54KM 40kW
Autko na miasto tak ale na trase nie bardzo. Przy ostrej jezdzie sporo pali jak na taki silnik (1L). Na gazie jezdze 2 rok i wszytsko gra. Malo miejsca na tylnych siedzeniach ale dla dwojga wystarczy. Przerazaja tylko ceny czesci zamiennych w razie awarii i braku zamiennika straszne koszty !!! Awarie, ktore ja mialem to : uszkodzona kopulka ok 100 pln nowa zamiennik - unieruchominie pojazdu i akumulator ok 250 pln nowy na pierwszy montarz -...
~Raczyslaw
Hatchback 1.0 i 16V 54KM 40kW
Auto po prostu świetne, idealne na miasto. Lepszy jest chyba tylko skuter !!! Przejechałem nim już 40 tyś. i jestem mega zadowolony.
~pietrek
Hatchback 1.0 i 16V 54KM 40kW
Mały, ale dynamiczny - niestety, tylko w warunkach miejskich, tj. przy ruszaniu i prędkości do 60-70 km/h. W trasie już gorzej, wyprzedzanie zabiera masę czasu, a przy jeździe na trasie pod górkę prędkość max. to 80km/h. Z górki da się go rozbujać do 135 km/h, ale potrzeba na to sporo czasu i przestrzeni. Jak na litrowy silniczek trudno się jednak spodziewać więcej. (Silnik)
3,7
~Jacek
Hatchback 1.0 i 16V 54KM 40kW
Małe, bezawaryjne autko doskonale nadające się do miasta i w niezbyt długą podróż.
~Kasiulek
Hatchback 1.0 i 16V 54KM 40kW
Brak mi wspomagania, ale za to nie brak mi bicepsów :-))). Czyli zamiast siłowni można chwile pomanewrować każdego dnia_ efekt ten sam co po hantelkach. Tani w utrzymaniu, mało pali, doskonała widoczność, niezła przyczepność. Z wad- brak mi w nim jeszcze tylko ABSu, bo to jednak KOLOSALNA róźnica hamowanie z i bez...
~TOM
Hatchback 1.0 i 16V 54KM 40kW
Ogólnie ocena dobra. Jak na takie małe autko bardzo dobrze sobie radzi. Wymian wymagają tylko elementy jezdne (w sumie części są "delikatne" to na polskich drogach niestety daje o sobie znać). W sumie POLECAM autko niezdecydowanym. Jak za taką cenę to można sobie śmigać. Byłem nim nawet we czwórkę w Holandii (to 2000 km w dwie strony) Było trochę ciasno i trochę za wolno ale i tak jestem zadowolony

Usterki Nissan Micra II

Nissan Micra II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~pk100
Hatchback 1.0 i 16V 54KM 40kW
jest to najlepszy samochód z jakim miałem do czynienia ( mam inne np. dwa fordy, które są "niewiele " warte. mam zamiar kupić jeszcze jednego nissana micrę młodszego