Lista ocen Opel Astra H (118)

3,6
~arka3
Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Fajny samochód rodzinny za stosunkowo nie wielkie pieniądze. Jeżeli komuś nie zależy na super wypasie znajdzie auto z nie wielkim przebiegiem z Polskiej sieci dilerskiej i ze znaną historią.
~Tomek86
Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Ogólnie jestem b. zadowolony z tego modelu opla, gdyż przez ponad 5 lat użytkowania nie spotkała mnie żadna przykra niespodzianka. Zakupiony w 01. 2013 przy 112.000 km w Holandii gdzie mieszkam. Obecnie 07.2018 na liczniku 242.000km. (24.000km/ rok) Problemy z sinikiem zaczęły się przy ok. 230.000km. W związku z tym iż jest to moja 3-cia astra z rzędu (wcześniej 1,2) pozwolę sobie na stwierdzenie iż model Astra jest to super samochód do ok....
4,1
~pil
Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Uważam, że przyzwoite auto za w miarę \"normalne\" pieniądze. Kupione po wielkich upustach praktycznie z najwyższym dostępnym wyposażeniem. Słynne kierunkowskazy mi nie przeszkadzają,przyzwyczaiłem się i jest spoko. Temperatura silnika, jak ktoś ma komputer to widzi, jak nie ma to trochę ból. To co mi przychodzi do głowy i jest to powtarzalna opinia to faktycznie tapicerka siedzeń-to jedna wielka pomyłka. Wychodzą jakieś \"włosy\" z siedzeń,...
~mgdomesticus@interia.pl
Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Ogólnie samochód o ciekawym nowoczesnym wyglądzie. Dość przyjemnie się prowadzi, szczególnie na trasie. Dobre , tarczowe hamulce. Bardzo dobrej jakości radio CD i nagłośnienie.
2,3
~Bober
Hatchback 5d 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Auto prezentuje się dobrze, ale ma mnóstwo mankamentów. Rdza to jej druga nazwa.
~HEINEKEN-2004
Hatchback 5d 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Generalnie OK, chociaż czasem cos zachaczy, wsteczny zastrajkuje, ale ogólnie jest całkiem dobrze. Przełożenia pracują w sumie dosyć sprawnie. (Skrzynia biegów)
2,9
~Bartek
Hatchback 5d 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Przeciętne auto do jazdy codziennej. Jest dość wygodne i ma sporo miejsca w środku. Układ kierowniczy ok. Sporym minusem jest bardzo sztywna i wręcz „toporna” skrzynia biegów. Spalanie całkiem spore jak na generowaną moc . Największym problemem jest duża awaryjność silnika - przy 100 tys. km konieczny remont kapitalny silnika. Poza tym dużo awarii typu nieszczelności w silniku, wycieczki płynu chłodniczego itp.
4,1
~dzidek
Hatchback 5d 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Całokształt oceniam na 4+ stylistycznie ten samochód nie powala ani wewnątrz ani na zewnątrz, ale jakość materiałów użytych w środku jest moim zdaniem bardzo dobra deska rozdzielcza miękka, obicia drzwi miękkie. jak dla mnie wystarcza. zapłaciłem 48 000 zł, opel astra III 1.6 115 km edition 150. wyposażenie jak na tą cenę niespotykane. jestem zadowolony.
~Beskidus
Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Auto kupiłem przy przebiegu 128 tyś. Był to egzemplarz poleasingowy,ale z wiarygodną książką serwisową,co osobiście sprawdzałem. Silnk bardzo dynamiczny,lubiący wysokie obroty.Zużycie paliwa na akceptowalnym poziomie,komfort jazdy bardzo dobry. Bagażnik wręcz ogromny,po złożeniu siedzeń jeszcze większy i kilka razy już przewoziłem większe przedmioty nie tylko sobie, ale i znajomym. To co mnie denerwuje,to brak wskaźnika temperatury silnika,to...
Dziennik kosztów dla Opel Astra H
6,3
8,6
9,5
2,7
~nigdy więcej opla
Hatchback 5d 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Opel jest jak ciasto z zakalcem, piękne na zewnątrz parszywe od środka. Niby zmienili politykę ale chyba tylko na zewnątrz bo dalej produkują tylko przeciętne auta. Żałuję tych wydanych 50 tyś zł na opla za tą kwotę mogłem kupić octavie II !!! Ale dałem się nabrać reklamom, że to Opel jest teraz prawdziwą niemiecką marką pfuu..