Lista ocen Opel Astra H (118)

3,2
~geo.info
Sedan 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Auto przeciętne, powtarzam ponownie: lepiej wygląda niż jeździ, a teraz jeszcze w oczach koroduje.
2,7
~WojciechŁuk
Hatchback 5d 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Jeździłem już w życiu wieloma samochodami - od małych miejskich samochodów z silnikiem 1.0 po mocne, sportowe limuzyny. I tym samochodem jeździło mi się najgorzej - może z pominięciem pojazdów bez wspomagania kierownicy. Wszystko trzeszczy, chamski, tani plastik, a do tego silnik z monstrualnym jak na osiągi i dynamikę spalaniem. Wszystko w tym samochodzie było kiepskie. Niewygodne fotele, rzężące głośniki...
~Krzysztof
Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Duże wygodne kombi, Silnik dynamiką nie powala jest to auto do przemieszczania się aczkolwiek można nim też wyprzedzać i to bez najmniejszych problemów. Naprawy raczej tanie, spalanie przyjemne. Na pochwałę zasługuje zabezpieczenie antykorozyjne na prawie 15 letniej gablocie nie ma plamy rdzy, nigdzie ani grama więc tutaj ukłony. Przyjemny w prowadzeniu i odbiorze, bardzo cichutki. Polecam to auto, koszty serwisu nie zabijają, jest to zwykły...
~DEJW-80
Cabrio 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
NAPRAWDE BARDZO FAJNY SAMOCHODZIK.MAM OPELKA W CZARNYM KOLORZE,JAK GO UMYJE I JADE SIĘ POLANSOWAĆ TO PRAWIE KAŻDY PATRZY.PRZYCIĄGA UWAGĘ NA ULICY.DLA KAWALERÓW SUPER SPRAWA,KOBIETY PATRZĄ JAK W ŚWIĘTY OBRAZEK,HIHIHI.BARDZO DOBRE NAGŁOŚNIENIE.AŻ MIŁO SIĘ SŁUCHA MUZYKI.
~Fasola
GTC 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Bardzo przyjemnie się prowadzi, wygodny nawet dla wysokich kierowców. Mam 197cm wzrostu, i jestem bardzo zadowolony.
~sargal
Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Bobry +, auto solidnie zrobione, pakowne /rodzinne, świetna pozycja za kierownicą, bardzo wygodne fotele, dobre właściwości jezdne, dobrze zestrojone zawieszenie, umiarkowane spalanie benzyny
~Bart
GTC 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Jakość i bezusterkowość za 40 tys. zł samochod miał 2.5 roku jak kupiłem jest to strzał w dziesiątkę! osiąga 200 km/h przy 115 ps. na lpg (Stosunek jakość/cena)
~tom_autocentrum
Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Auto mam ponad 2 lata. Zrobiłem nim 60 tyś km w tym 50 na gazie. Kupiłem przy stanie licznika 137 000 a gaz założyłem przy 144 000. Obecnie auto ma na liczniku 197 000. Bez problemów. Fakt faktem jestem trochę uczulony jeżeli chodzi o jazdę (omijam każdą dziurę a jak w jakąs wpadnę przezywam przez pół godziny :-). Rano silnik nie jest żyłowany tylko 2,2 tyś obrotów jak z dzieckiem ale bez przesady nie jeżdzę jak emeryty z szarpaniem silnika.
~Dominik lat 23
GTC 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
elastyczność jest piękna po wciśnięciu przycisku sport kultura pracy dobra (Silnik)
~_F1le_
Hatchback 5d 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Nic nadzwyczajnego jak na 115KM, spalanie po mieście na poziomie 9-10l/100km ale trzeba dość ekonomicznie obchodzić się z gazem aby dojść do takiego spalania. Z drugiej strony czego można się spodziewać od 115KM. (Silnik)