Lista ocen Opel Astra H (118)

3,6
~Stawu
Hatchback 5d 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Auto przeciętne. Przeczytałem inne opinie i wydaje mi się że piszą je osoby które przesiadały się z innych mniejszych samochodów. Wnętrze wąskie w porównaniu do focusa (to gigant) i golfa ale spore w porównaniu do corolli czy hundaya lub innych japońców, ale tu uwaga kombi i sedan zbudowane są na innej płycie podłogowej przez co znacznie szersze. Bagażnik sztucznie napompowany 375 litrów jest na papierze bo podniesiono tylko pokrywę nad...
~enjot
Hatchback 5d 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Ogólnie oceniam tren samochód pozytywnie i prawdopodobnie kolejnym będzie Opel IV. Wiadomo też, że benzyna. I pytanie?? Co to jest za wynalazek ten silnik 1.6 180 KM.
~Seba85
Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Samochód dobrze spisuje się rodzinnie przy jeździe z jednym dzieckiem. Cenie go za jazdę na gazie w trasie bardzo ekonomiczny a i w koło komina lepszy od mojego poprzednika
~Michał
Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Jak za 57tys autko nigdy nie uległo poważniejszej awarii.
~ ? ?
Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
niewygodne i przekombinowane auto, okropne zawieszenie, dychawiczny motor, tandetne plastiki wewnątrz i wąskie twarde fotele sprawiają że nie mam ochoty do tego auta wsiadać a myśl o dłuższej trasie psuje mi humor, dobrze wygląda z zewnątrz ale wyglądem się nie jeżdzi
3,7
~Marek
Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
W kategorii cena jakość wygrywa napewno. Szkoda kilku ewidentnych mankamentow ktorych konstruktorzy nie poprawili majac tak wiele czasu. Ten model od 04 do 2012 roku moglby zostać naprawdę kompletny.
~Raffi
Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Samochód godny polecenia. W trasie się spisuje bardzo dobrze. Wyprzedzanie dla niego nie stanowi najmniejszego problemu (nawet z włączoną klimatyzacją)
~ByłyFanHondy
Hatchback 5d 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Super auto, jak na razie. Dwa obciachowe szczegóły: 1. Klakson wyjęty z dziecinnego rowerka - aż się wstydzę zatrąbić. 2. Bagażnik gwarantuje duże zakupy, ale wyjazdu czterech osób na wakacje nie wyobrażam sobie bez boxa na dachu.
~FormerHondaFan
Hatchback 5d 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Samochód ze środkowej półki dający kierowcy (i pasażerom) wrażenie luksusu niespotykanego w tej klasie cenowej. Jedyna wada: dziadowski bagażnik! Wożę w bagażniku parasol i plastikową skrzynkę na drobiazgi (takie składane g... z supermarketu) - po dołożeniu plecaka i czteropaku Coli 2L NIE MA NA NIC MIEJSCA!!!
Dziennik kosztów dla Opel Astra H
6,3
8,6
9,5
~Janusz
Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Samochód ogólnie spełnia moje oczekiwania. Rególarna cena tego modelu jest zbyt wysoka. Gdyby nie zmaczna obniżka ceny podstawowej. Nie kupiłbym tego samochodu.