Lista ocen Opel Vectra C (485) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 486 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kowalio@op.pl
Hatchback 2.8 V6 turbo ECOTEC 250KM 184kW
poprzednio miałem gtsa, po trzech latach najbardziej irytowała mnie klapa tylna, luzy, wjechałem na słup i z autcasco dostałem nową, teraz ok
~olszman
Hatchback 3.2 V6 ECOTEC 211KM 155kW
jak na opla naprawdę nie jest źle - ja jak narazie miałem 2 - pękło mocowanie półki bagażnika,wyszła tapicerka na tylnej kanapie spod mocowania przy zagłówku
~sebcioo2@o2.pl
Hatchback 3.2 V6 ECOTEC 211KM 155kW
Czasem szyba sie nie otworzy lub nie domknie z kluczyka zupełnie nie wiedzieć dlaczego - po kilku godzinach samo sie naprawia. Nic poza tym.
~garbo
Kombi 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
oprócz wymiany płynów NIC nie było robione. W porównaniu do Avensisa znajomych to cudo, bo ich Toyota juz była prawie w całości wymieniona na nową:)
~marek
Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Tandetny uchwyt do zamykania bagażnika, połamał sie po 2 miesiacach, można go wymienić tylko razem z tapicerką pokrywy baGAŻNIKA , KOSZT PONAD 500 pln
~grzegorz206
Sedan 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
przeprogramowanie oprogramowania klimatyzacji, drobne problemy z elektryką a raczej z jej sterowaniem elektronicznym. Ustąpiły samoistnie
~Przemek B
Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Jakość wykonania auta to jeden wielki akandal. Wszystkto trzeszczy, zgrzyta i odpada. Elementy kokpitu są źle spasowane, a zwłaszcza okolic radia.
~LELO
Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
Jest całkiem dobrze,jedynie tylni amortyzator wysiadł i łącznik stabilaizatora troche trzeszczą drzwi .serwis w rybniku opla do bani nie polecam
~Andreeeee
Sedan 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
Nowe auto z zepsutym tylnim spryskiwaczem!!!! Po przejechaniu 300km. awaria oswietlenia komunikowana przez komputer. Wada twiła w module.
Dziennik kosztów dla Opel Vectra C
7,1
8,9
10,8
~Wojtek
Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
W CPN uszkodzili mi klapkę wlewu paliwa (wewnętrzną), ale można z tym żyć (nowy wlew 400,00)- "pracownik skwitował: dziwny ten wlew w tych nowych oplach"