Lista ocen Opel Vectra C (485) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 486 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Danowek
Sedan 1.9 CDTI 150KM 110kW
Za krótko, by coś stwierdzić. Na razie usterek nie ma poza tempomatem, który - nie wiedziec czemu - czasem nie chce sie włączyć, ale po kilkakrotnym użzyciu kierunkowskazów zaskakuje.
~woron
Hatchback 1.9 CDTI 120KM 88kW
Może to drobiazg, ale mój fotel skrzypi czasami jak w nysie. Serwis twierdzi, że to juz taka uroda, a ja mam trening po fiacie, więc .....udaję, że nic nie słyszę i juz mi lepiej
~adix162
Sedan 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
Zawodzi zawieszenie, przeguby pędne przednich kół, elektronika w całej rozciągłości od czujników po zamukanie z kluczyka, czy tylna klapa, panel sterujący same problemy.
~obibok
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
za dużo jak na nowy samochód: losowo włączająca się blokada zapłonu po zablokowaniu drzwi (nieusuwalne), dziwne komunikaty nawet niepokojące. generalnie elektronika może zaskoczyć
~niekoniecznie ponownie europejskie autko:)
Sedan 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
no niestety, częste awarie komputera pokladowego, wskazania falszywych usterek esp, abs, wspomagania, itd. poza tym awarie nawiewów, centralnego zamka, w ogóle elektroniki.
~waldek
Kombi 3.0 V6 CDTI ECOTEC 177KM 130kW
dlaczego on bierze tyle oleju??? taksówkarze leja do 2,0 olej mineralny - do nowych samochodów bo mówią ze na syntetyk przy takiej częstotliwosci ich nie stać!
~p_awelo@o2.pl
Sedan 3.0 V6 CDTI ECOTEC 177KM 130kW
stuki z przedniego i piski z tylnego zawieszenia(wymieniono niektóre elementy w ramach gw.),przy kręceniu kierownicą skrzypienie-wymiana łożysk kolumn mc pharsona
~Aleksander
Hatchback 3.2 V6 ECOTEC 211KM 155kW
Przejechane 2,5tys km. Na razie żadnych awarii nie ma , chyba że kupiliśmy autko i są niespodziewane rzeczy przez paprochów do poprawy.
~Danny
Kombi 1.9 CDTI 16V 150KM 110kW
No to tutaj jest średnio. Bo miałem problem z ze stykami i kabelkami lamp. Ale po wyczyszczeniu styków i przelutowaniu kabli wszystko jest OK.
~Michał
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Kilka razy bezpiecznik od zapalniczki padł, ale to podejrzewam, że była wina chińskiego rozdzielacza USB, więc odradzam stosowanie takich wynalazków.