Lista ocen Opel Vectra C (485) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 486 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~BZ
Kombi 1.9 CDTI 16V 150KM 110kW
jak pisałem wyżej świeca żarowa do wymiany i do sprawdzenia moduł od wentylatora chłodnicy - ma problem z trzecią prędkością wentylatora
~Marcin M
Sedan 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
Spalona świeca żarowa, Zbiornik wyrównawczy - powstało jakieś rozszczelnienie.Wymienione tyle amortyzatory z powodu błędnej diagnozy mechanika.
~Brendi
Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Auto bez żadnej awarii. Nic nie ma do naprawy ponieważ mam go niecały rok to narazie jest mi ciężko się wypowiadać zobaczymy przez najbliższe lata
~abc
Kombi 1.9 CDTI 16V 150KM 110kW
Często palą się żarówki. Zablokował mi się silnik nawiewu powietrza (naprawa 120zł). Fabryczne czujniki parkowania bardzo często wariują.
~techmet
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Przy przebiegu 73tys. samochód bezawaryjny . Do tej pory wymieniałem olej i filtry i płyny eksploatacyjne . Klocki hamulcowe jeszcze nie były wymieniane .
~Wiktor
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Przekleństwo obecnych czasów elektronika, niby drobnostki, niby można z nimi jeździć ale denerwują, czujniki, a to hamulców, a to wspomagania, a to ...
~Sepp Dietrich
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Rewelka. Auto 5 letnie i nic się nie dzieje (odpukać). Czasami komputer poinformuje o żarówce co się nie świeci (pewnie styki). POtem samo mija.
~komzel
Kombi 1.9 CDTI 120KM 88kW
Do tej pory tylko koszty eksploatacji - wymiana napędu rozrządu, oleju i filtra. Trochę fotel kierowcy zaczyna skrzypieć ale na razie nic z tym nie robię.
~DICOVERY
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
Fotel kierowcy- prująca się tapicerka, dwa razy naprawiana, skrzynia biegów na niskich biegach haczy, skrzypiące plastiki tylnych drzwi
Dziennik kosztów dla Opel Vectra C
7,1
8,9
10,8
~kgorazd@interia.pl
Kombi 1.9 CDTI 16V 150KM 110kW
przydałoby się trochę więcej schowków, nie ma alternatywy dla niepalących, po co mi ta popielniczka, zamiast tego powinien być schowek na monety