Lista ocen Opel Vectra C (485) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 486 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~longmen123
Hatchback 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
3 lata eksploatacji w trakcie 83 tys przebiegu - wymienione, tarcze, klocki, chłodnica, sprzęgło, rozrząd, świece, listwa zapłonowa, żarówki, pompka hydrauliczna sprzęgła, palnik xenon
~kat01
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Żarówki, 4l płynu do spryskiwaczy wyparowują w przedziwnych okolicznościach, Padnięty BOOST SENSOR 230zł. Reszta zabawek typu zawieszenie, elektryka w cenach konkurencyjnych.
~m
Kombi 1.9 CDTI 16V 150KM 110kW
sporo błędów, różnej maści, które się wyświetlają, a niektóre nawet wprowadzają auto w tryb awaryjny, sporo z nich daje się wyksować i auto jeździ dalej bez zarzutów
~erwp
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
Świeca żarowa do wymiany jedna sztuka - przy - 10 nie odpalił, może to było złe paliwo, jakoś tak wyszło, no i fakt że trzęsło silnikiem po odpaleniu. Wymieniono - pali idealnie
~a.zawodny@interia.pl
Hatchback 1.8 ECOTEC 140KM 103kW
Jeszcze nic nie zawiodło a to co wymieniałem to nie wina auta czy słabej jakości części a usterki powstałe na skutek kamieni i innych zjawisk na naszych drogach.
~Tatuś
Kombi 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
usterki radia, poduszki pod chlodnica, padajace zawieszenie tylne, glupie bledy komputera... troche moznaby wymieniac, choc biorac pod uwage awaryjnosc innych aut jest dobrze
~PP
Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Mam go tylko 3 miesiace. Do tej pory tylko termostat sie nie zamykal ale taki kupilem. Naprawa ( wymiana wkladu samego) to 35zl wklad i ok 20zl robota. I to by bylo na tyle.
~valdemar@vp.pl
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
w okresie gwarancji wymienialem spryskiwacze reflektorow,ktore po pierwszej zimie zaczely sie zacierac i nie powracaly na swoje miejsce,wymienialem czujnik temp zewnetrznej.
~michal
Sedan 2.0 DTI ECOTEC 100KM 74kW
przepalaja sie zarowki,skrzypi konsola,przepalony glosnik, przycisk do wlaczania radio ,dziala kiedy chce, latwo zepsuc schowek za lewarkiem,plastik bardzo cienki
Dziennik kosztów dla Opel Vectra C
7,1
8,9
10,8
~Michnik
Kombi 1.6 TWINPORT ECOTEC 105KM 77kW
Nie ma z tym jakiegoś problemu ale zaczynają mi się pojawiać burchle i ogniska korozji, chociaż powinien ten egzemplarz mieć leprzą blachę niż przed liftingiem ale i tak jest ok