Lista ocen Peugeot 607 (53) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 139 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Strielok
Sedan 2.2 HDi 133KM 98kW
Ten samochód jest tak specyficzny, że nie można go kupować pod wpływem impulsu. Po pierwsze trzeba mieć pewność, że auto pochodzi z pewnej ręki, było należycie serwisowane i nie miało żadnych zatajonych zdarzeń, typu szturmowanie przystanku itp. Jeżeli poprzedni właściciel dbał o wóz, nie powinien stworzyć żadnych problemów w dalszej eksploatacji. A zatem jeżeli jesteś spokojnym kierowcą, nie mającym uprzedzeń do francuskich aut,...
~BARTOSZ
Sedan 2.2 HDi 133KM 98kW
To najmocniejsza strona 607 - za 7500 zł kupiłem niemal 5-metrową limuzynę ze 133-konnym silnikiem Diesla, do której przez pół roku dołożyłem jedynie 2500 zł (z czego 1100 to wymiana rozrządu, a reszta to pompka paliwa, sworzeń wahacza oraz opony zimowe). Sumarycznie wyszło około 10 tys zł za auto i „zestaw startowy”. Niemieckie samochody tego typu z podobnych lat produkcji są o wiele droższe, a według mnie wcale nie lepsze, ani ładniejsze.
~LIONMAK
Sedan 2.2 HDi 133KM 98kW
za 2006r Premium Aut. z przebiegiem 81000 czarny metalic zaplacilem 8500Euro .Dla mnie wazne bylo przy zakupie komfort i zeby zlodzieje nie pociagneli po tym jak dwa razy A6 ukradli. A po zatym co drugi jezdzi audi lub mb .Zauwazylem tez ze na tego peugeota nawet mocna zwracaja kierowcy jak i przechodnie uwage ma bardzo eleganckie nadwozie jeszcze dlugo sie nie zestarzeje.
~Prezes
Sedan 2.2 HDi 133KM 98kW
Pokażcie mi auto z pełnym wyposażeniem, skóra, aut. dwustrefowa klima, świetne zawieszenie, pełna elektryka włącznie z takimi pierdółkami jak zmieniające położenie lusterko boczne w zależności od tego w którą stronnę cofamy i roleta tylnej szyby (bardzo pomocna pomimo samościemniającego się lusterka w kabinie), 10 poduszek powietrznych itd itp.
~adam
Sedan 2.2 16V 158KM 116kW
w tych pieniadzach nie kupisz nic bardziej komfortowego,piekna linia nadwozia duzo osób mysli ze to auto za ok 60 tyś .chciałe zmnienic na a6 c 6 ala nie ma tam silnika same padaki z padajacymi rozrzadami i naprawa 7 tyś.zreszta pojezdziem a 6 kolegi i mysle ze dac 2 razy tyle a wizyalnie podobnie a komfort w audi gorszy.
~kilim
Sedan 2.2 HDi 133KM 98kW
Dlatego go kupiłem bo za dość niewielką kasę mam full wypas limuzynę. Jasne skóry wnętrze które wyglądem się raczej nie zestarzeje. Ostatnio zatrzymała mnie policja i pan najpierw wlepił swój wzrok w środek mego auta a potem mandacik który myślałem że w wyniku zazdrości tegoż obywatela będzie o niebo większy.
~Astrall
Sedan 2.2 HDi 133KM 98kW
Gdyby 607 wyszło w wersji kombi wziąłbym na pewno. Jednak jestem pewien, że wrócę do Peugeota, bo uwielbiam ich diesle, a porównując vagowe 1.9tdi do HDi to zupełnie inny poziom. Kultura pracy we francuskim silniku jest niebo lepsza i do tej pory nie wiem skąd te legendarne przekonanie o niemieckim klekocie.
~pluto
Sedan 2.2 16V 158KM 116kW
Jakoś do ceny tylko dobra. Auto nie dorównuje niemieckim konkurentom w ogóle, zarówno niską ceną jak i idącą za tym jakością wykończenia. materiały sprawiają wrażenie całkiem dobrych, ale to skrzypienie na szutrowych drogach jest nie do wytrzymania. MASAKRA
~Jan Z.
Sedan 3.0 V6 24V 211KM 155kW
W kategorii jakości i ceny , bardzo pozytywnie należy ocenić, jeśli auto zostaje kupione jako używane. Ceny aut używanych są dobre. Ceny nowego auta, oscylującego w okół 200 tyś. zł. to całkowite nieporozumienie.
Dziennik kosztów dla Peugeot 607
6,6
~Dominik Gniezno.
Sedan 2.0 HDi 136KM 100kW
Nie są drogie te autka 607.Ale im drozsze się kupuje tym gorsze!Jakość wykonania znów powiem masełko...Autka nie gniją są z aluminim wykonane tylko zaskoczeniem jest to ze przy wypadku jest mała szansa ze się przezyje w tym modelu.