Lista ocen Peugeot 607 (56) - Widoczność

Na liście zabraknie 136 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Prezes
Sedan 2.2 HDi 133KM 98kW
Auto jest bardzo przestronne i dobrze przeszklonne. Nie ma się do czego przyczepić poza jedną rzeczą - dość szerokie przednie słupki - czasem nie widać jak nam pieszy wyjdzie na pasach ale poza tym super - nawet do tyłu pomimo tak duzych rozmiarów nie ma żadnych problemów z parkowaniem czy wyczuciem tyłu. Nawet moja kobieta nie ma z nim żadnych problemów od pierwszego razu.
~bima@vp.pl
Sedan 2.7 HDi V6 24V 205KM 151kW
z przodu słupki wielkie, ale w nissanie primerze bylo gorzej, jestem niską kobietą, auwielbiam tę krówką jeździć, świetnie się cofa, parkometr pomaga, ma to autko coś magicznego - mało miejsca na parkingu a ja ...daję sobie supreowo radę, wprowadzam je prefekcyjnie. Komfort!!!! Primerą przywaliłam co chwila gdzieś
~Strielok
Sedan 2.2 HDi 133KM 98kW
Pierwszy tydzień był kłopotliwy, długa maska i brak czujników parkowania z tyłu, wymagał wyrobienia sobie pewnych nawyków, przeciskając się na sklepowych parkingach, jednak w trasie nie było możliwości by np. zostać zaskoczonym przez niepostrzeżenie wyprzedzający nas samochód.
~Jan Z.
Sedan 3.0 V6 24V 211KM 155kW
Ogólnie bez zastrzeżeń, trochę problematyczna widoczność do tyłu. Sytuację ratują czujniki parkowania. Przydały by się również czujniki z przodu, bo trudno jest dobrze określić odległość przy dojeździe do ściany. Ważne przy dużym nadwoziu i małej ilości miejsca parkowania.
~Alien550
Sedan 2.2 16V 158KM 116kW
Widocznosc jest calkiem przyzwoita jak na limuzyne któa ma prawie 4,9metra. Jesli chodzi o widocznosc do tylu ... to warto !! zainwestowac w czujniki cofania. nisko opadajaca linia klapy doskonale ´ulatwia´ wyczucie konca samochodu.
~BARTOSZ
Sedan 2.2 HDi 133KM 98kW
Ja nie mam zastrzeżeń, lusterka są odpowiedniej wielkości, przy cofaniu opuszczają się. Podczas manewrowania pomocne są tylne czujniki parkowania (przednie były montowane dopiero od 2004 roku w modelach po liftingu).
~adam
Sedan 2.2 16V 158KM 116kW
jedną rzecz którą cenie jest komfort i to jet to komfort nieziemski tłumi idealnie każda polska dziurę jezdziłem bmw e 65 ,merc s z pneumatyka a tu bez i to samo tanie w naprawie zwykłe nie wielowachacz ale nic sie nie psuje.
~JABOL
Sedan 2.2 16V 158KM 116kW
do przodu bardzo dobrze choc inie nazekaja na slupki to w polo 2003 rok musze powiedzie ze slupki sa duzo gorsze. Do tylu hmmm slabo lusterka powiekszaja co nie daje rzeczywistej odleglosci ale naszczescie jest czujnik parkownia:)))
~Astrall
Sedan 2.2 HDi 133KM 98kW
Jednej gwiazdy brakuje za nisko osadzona tylną szybę. Jestem wysoki i ciężko było zobaczyć cokolwiek przez okienko na klapie. Lusterka ustawiają się automatycznie do parkowania tyłem, aby polepszyć widoczność.
Dziennik kosztów dla Peugeot 607
6,6
~marcino
Sedan 2.2 16V 158KM 116kW
607 pomimo swojej dość niskiej wysokości ma bardzo szeroki kąt widzenia. Ponadto w aucie są elektrycznie regulowane fotele, które każdy może ustawić na wysokość jaką tylko zechcę.