Lista ocen Peugeot 607 2.2 HDi 133KM 98kW 2000-2010 (21) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 48 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Prezes
Sedan 2.2 HDi 133KM 98kW
Elementy, na które warto zwrócić uwage kupująć używanego peugeota 607 to: wtryski, koło dwu masowe, rura środkowa wydechu, FAP (najlepiej dojeździć płyn do końca i w momencie kiedy zaczną sie pierwsze problemy usunąć FAP kompletnie - koszt ok 1000zł ale wymiana FAPu z napełnieniem to nawet 3500zł a spokój mamy juz na zawsze. Dodatkowym plusem jest fakt, iż auto się jakby oddtyka nieco. Plecam także chip tuning tego motoru bo bardzo wiele...
~Daddda
Sedan 2.2 HDi 133KM 98kW
Przez pierwsze 9lat użytkowania, absolutnie nie było ani jednej usterki. Cały czar prysł przez ostatnie 1,5 roku kiedy to komputer cały czas wywalał błędy, a deska rozdzielcza zaczęła przypominać choinkę. Nie wiem czy to była bolączka tylko mojego modelu, ale ten samochód mogłem tankować tylko BP, shell, statoil. Za każdym razem kiedy był tankowany gdzie indziej, praktycznie z miejsca szlak trafiał flirt paliwa(kupowane oryginalne) i...
~Peugeot 607 2.2
Sedan 2.2 HDi 133KM 98kW
Nie bardzo mogę się tu wypowiedzieć gdyż auto mam tylko od roku ale jak do tej pory ani jednej usterki . A to co niektórzy piszą że same problemy maja i że się ciągle psuje to albo go nie mają i najeżdżają bo zazdroszczą ;p ,albo poprostu jak dbają tak mają, chociaż różnie to bywa czasem nowe auta się psują ale jak dotąd ja nie miałem żadnych usterek a przejechane 160tyś auto ma.
~Astrall
Sedan 2.2 HDi 133KM 98kW
Dużo miałem zabawy z elektryka, ale to z mojej winy, bo zignorowałem wilgoć w aucie, przez co zaczą świrować mi centralny, szyby, czy elektryczne składanie lusterek. Poza tym, czasami wyskoczy błąd przepalonej żarówki, która tak na prawdę działa. Pierdoły, które można naprawić samemu w 10 minut.
~Cezorex
Sedan 2.2 HDi 133KM 98kW
Pierdoła goni pierdolę. Chceck engine stanie się nieodłącznym elementem na desce. Jak nie EGR to wypalona żarówka, która po odpaleniu cudownie ożywa. Sterowanie szybami lubi polecieć w kulki. Można powiedzieć, że nigdy nie wiesz co Cię spotka, ale zawsze to będzie jakaś pierdoła za 20zł i pół dnia grzebania.
~BARTOSZ
Sedan 2.2 HDi 133KM 98kW
Póki co nic się nie wydarzyło - jedynie wymieniłem typowe elementy eksploatacyjne; rozrząd z pompą wody oraz sworzeń wahacza (w 22-letnim aucie był nadal fabryczny!)
~Piotr
Sedan 2.2 HDi 133KM 98kW
TROCHE PRZYSPIESZONE ZUŻYCIE TARCZ - ( KOSZT ZAMIENNIKÓW WRAZ Z KLOCKAMI TO 350 - 400 ZŁ) MOŻNA TO PRZEŻYĆ , MOŻE TO WINA AUTOMATU, POZA TYM NIC SIE NIE PSUJE
~kilatiF
Sedan 2.2 HDi 133KM 98kW
Problemy: Mechanizm podnoszenia szyb, przycisk otwierania bagażnika, ustawienia fotela, rozregulowujące się lusterka,
~gapa71
Sedan 2.2 HDi 133KM 98kW
trzeba jeździć do serwisów w których umieją czytać z komputera po 20 tysiącach zanik napięcia na regulacji pracy wentylatora
~kilim
Sedan 2.2 HDi 133KM 98kW
Coś tam nie zadziała odrazu, może dla tego że -15 na dworzu. Ale naprawde są to pierdoły typu opuźnienie otwierania lusterek.