Lista ocen Peugeot 607 2.2 HDi 133KM 98kW 2000-2010 (17) - Ergonomia

Na liście zabraknie 52 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Prezes
Sedan 2.2 HDi 133KM 98kW
Wnętzr jest bardzo duże - wszystko jest logicznie rozplanowane chociaż nie wszystko działa jak należy. Właściwie jedyne do czego mogę się doczepić i co często przeszkadza mi w trasie to brak miejsca na napoje w przedniej części kabiny. Niby pierdół ale irytuje regularnie. Co do bagażnika to jest jak piwnica na wino Nie patrzecie nawet na porównania 607ki z A6, 5ka, S80ką czy okularnikiem - nie widziałem jeszcze testu gdzie pojemność bagażnika...
~BARTOSZ
Sedan 2.2 HDi 133KM 98kW
Ogólnie obsługa elementów wnętrza jest bardzo prosta, jednak ujmuję jedną gwiazdkę za kompletny brak jakiegokolwiek miejsca na napój - w drzwiach nie mieści się nawet 0,5L butelka, natomiast w całym wnętrzu nie ma żadnego sensownego uchwytu - z tych w tylnym podłokietniku podczas jazdy wszystko wypada, a z przodu uchwytów nie ma wcale.
~Astrall
Sedan 2.2 HDi 133KM 98kW
Miejsca jak w topowej limuzynie tamtych lat. Przód nie narzekał, z tyłu pasażerowie zachwyceni, ogrom miejsca na nogi, bardzo dużo schowków, a w bagażniku zdarzało się wozić choinki, wózki, meble, robić drobne przeprowadzki. Wszystkie pokrętła pod ręką. Sterowanie radiem z kierownicy mogłoby być inaczej rozwiązane.
~Strielok
Sedan 2.2 HDi 133KM 98kW
Mega sprawa. Jadąc na wakacje, w bagażniku możemy upchać pół mieszkania. Dzięki otwieranemu podłokietnikowi w tylnej kanapie, przewiezienie 2.3 metrowej choinki nie stanowiło problemu. Z tyłu jechało się równie wygodnie co w BMW serii 7 sąsiada. (za x razy mniejsze pieniądze)
~gapa71
Sedan 2.2 HDi 133KM 98kW
tej klasy auto mogło by być trochę lepiej pomyślane, szczególnie półka z uchwytem do zamykania (podłokietnik) w drzwiach mogła by być bardziej przysunięta do siedzenia, bo mimo że do najmniejszych i najchudszych nie należę to nie mam co zrobić lewą ręką
~kilim
Sedan 2.2 HDi 133KM 98kW
Dużo tych przełączników, są pod ręką i nie jest to mocno skomplikowane, ale łapię się na tym że odrywam wzrok od drogi i dla tego tylko 4 gwiazdki.
~Piotr
Sedan 2.2 HDi 133KM 98kW
DLA MNIE DOSKONALE , WSIADŁEM 1 RAZ I WIEDZIAŁEM PRAWIE WSZYSTKO ( I TAK WARTO PRZECZYTAĆ INSTRUKCJĘ OBSŁUGI )
~scorpion
Sedan 2.2 HDi 133KM 98kW
Brak schowków, beznadziejna popielniczka, żle umieszczone włączniki ogrzewania przednich siedzeń, fatalna dźwignia sterowania radiem.
~Cezorex
Sedan 2.2 HDi 133KM 98kW
Mechanicznie drobne usterki, jednak elektrycznie trzeba się bawić. Ciągle coś się znajdzie do roboty.
Dziennik kosztów dla Peugeot 607 2.2 HDi 133KM 98kW
6,6
~Piotr Wrocław
Sedan 2.2 HDi 133KM 98kW
w szczególności w nocy znaleść przeciski to jakaś masakra. Siedzenia jak na auto tej klasy trochę za skromne