Lista ocen Peugeot 607 2.2 HDi 133KM 98kW 2000-2010 (18) - Widoczność

Na liście zabraknie 51 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Prezes
Sedan 2.2 HDi 133KM 98kW
Auto jest bardzo przestronne i dobrze przeszklonne. Nie ma się do czego przyczepić poza jedną rzeczą - dość szerokie przednie słupki - czasem nie widać jak nam pieszy wyjdzie na pasach ale poza tym super - nawet do tyłu pomimo tak duzych rozmiarów nie ma żadnych problemów z parkowaniem czy wyczuciem tyłu. Nawet moja kobieta nie ma z nim żadnych problemów od pierwszego razu.
~Strielok
Sedan 2.2 HDi 133KM 98kW
Pierwszy tydzień był kłopotliwy, długa maska i brak czujników parkowania z tyłu, wymagał wyrobienia sobie pewnych nawyków, przeciskając się na sklepowych parkingach, jednak w trasie nie było możliwości by np. zostać zaskoczonym przez niepostrzeżenie wyprzedzający nas samochód.
~BARTOSZ
Sedan 2.2 HDi 133KM 98kW
Ja nie mam zastrzeżeń, lusterka są odpowiedniej wielkości, przy cofaniu opuszczają się. Podczas manewrowania pomocne są tylne czujniki parkowania (przednie były montowane dopiero od 2004 roku w modelach po liftingu).
~Astrall
Sedan 2.2 HDi 133KM 98kW
Jednej gwiazdy brakuje za nisko osadzona tylną szybę. Jestem wysoki i ciężko było zobaczyć cokolwiek przez okienko na klapie. Lusterka ustawiają się automatycznie do parkowania tyłem, aby polepszyć widoczność.
~gapa71
Sedan 2.2 HDi 133KM 98kW
super bajer, przy cofaniu i włączonym kierunkowskazie lusterko zmienia kąt patrzenia i pokazuje tylny błotnik, czujniki cofania też jeszcze mnie nie zawiodły do przodu - OK
~Cezorex
Sedan 2.2 HDi 133KM 98kW
Bardzo dobrze. Automatycznie regulowane lusterka, dodatkowo asystent lusterek przy parkowaniu tyłem i monochromatyczne wsteczne. Wszystko widać jak na tacy.
~Daddda
Sedan 2.2 HDi 133KM 98kW
Widoczność do tyłu tylko na wyczucie. W moim egzemplarzu nie było czujników, samochód spory więc po prostu trzeba sie go nauczyć.
~scorpion
Sedan 2.2 HDi 133KM 98kW
Za szerokie przednie słupki, kiepska widoczność na skrzyżowaniach. Dobrze, że jest czujnik przeszkód z tyłu, bo nie wiele widać.
~kilim
Sedan 2.2 HDi 133KM 98kW
Całkiem nieźle, jeszcze go nie porysowałem, warto kupić z parktronikiem nawet jest to konieczne.
Dziennik kosztów dla Peugeot 607 2.2 HDi 133KM 98kW
6,6
~KAWON
Sedan 2.2 HDi 133KM 98kW
Dla niższych wzrostem może być problem ,ale ja nie mam problemu